OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 Niedziela Zwykła – 03 września 2023 r.

– Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny w poniedziałek o godz. 18.00. Prosimy, aby dzieci przyniosły tornistry. Dzieci będziemy błogosławić a tornistry poświęcimy.

– W ciągu roku zapraszamy na Mszę św. dla dzieci w każdą niedzielę o godz. 11.00

Zapraszamy młodzież od klasy 7 na spotkanie Oazy w piątek o 18:30 w salce nad przedszkolem

– W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00. Przed Mszą św. modlitwa o uświęcenie kapłanów i nowe powołania.

– Serdecznie zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę rowerową na odpust wrześniowy do Dębowca. Rozpoczęcie w niedziele 17 września o godz. 8.00. Do przejechania 20 km. Uczestnicy wezmą udział we Mszy św. o godz. 11.00. Powrót rowerami. Zapisy u ks. Albina oraz w zakrystii do 10 września.

– Zapraszamy wszystkich parafian i pielgrzymów na Uroczystości Odpustowe w dniach od 8 do 10 września. Rozpoczęcie w piątek drogą krzyżową na Łysuli o godz. 17.00. W sobotę zapraszamy do południa na Eucharystie dla chorych z sakramentem namaszczenia na godz. 11.00 a po południu na Eucharystię o 18.00  i Adorację o godz. 19.00 prowadzoną przez ks. Kamila z młodzieżą. W niedzielę rozpoczniemy Godzinkami o Męce Pańskiej o 6.00. Msze św. o godz. 6.30, 8.30, 11.00 – główna suma odpustowa, którą poprowadzi ks. Marcin Sitek MS, nowy kustosz Bazyliki w Dębowcu i zakończymy Eucharystią o godz. 18:00.

W tym dniu (niedziela) serdecznie zapraszamy na Parafialny Piknik Rodzinny na placu przy naszym Sanktuarium. Zapraszamy wszystkie dzieci na godzinę 15.00. Przygotowaliśmy wiele atrakcji – wszystkie wypisane są na plakacie. Piknik zakończymy koncertem Turbo Aniołów o godz. 17.00.

Również w niedzielę Turbo Anioły po każdej Mszy św. będą rozprowadzać zrobione przez nich przetwory oraz wypieki. Zebrane datki będą przeznaczone na wydanie nowej płyty. Serdecznie zapraszamy do wsparcia.

Komendantów i naczelników Straży Pożarnej z Dominikowic i Kobylanki, prosimy o kierowanie ruchem w czasie odpustu. Orkiestrę Dętą i Chór ARKA prosimy o oprawę muzyczną Sumy. Prosimy również wszystkich członków Kół, Zespołów i Stowarzyszeń o przybycie w strojach ludowych wraz z wieńcami dożynkowymi.

W tym tygodniu patronujĄ nam:

Środa – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej.

Wszystkim życzymy wielu łask w nadchodzącym tygodniu

Księża Misjonarze Saletyni