OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 Niedziela Zwykła  – 27 sierpnia 2023 r.

– Dziękujemy za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne w wysokości 12 tys. 730 zł. W sierpniu udało się dokonać prac remontowych w starej kaplicy cmentarnej. Konieczna była wymiana zgniłych rynien oraz wyczyszczenie i pomalowanie dachu kaplicy. Za tę prace dziękujemy panom: Ryszardowi i Kazimierzowi. Koszt inwestycji: 3 tys. zł.

Również podjęto prace przy kaplicy w Dominikowicach. Dziękujemy firmie Godrom za wykonanie asfaltowego podjazdu. Szacowany koszt prac to 7 tys. zł.

– Zapraszamy wszytkach aspirantów, ministrantów i lektorów na spotkanie w sobotę o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy również wszystkich chętnych do wstąpienia do Liturgicznej Służby Ołtarza.

– W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca:

  • w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00. Przed Mszą św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • w pierwszą sobotę – zapraszamy na Eucharystię i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 7.00.

– Również w sobotę kapłani udadzą się do chorych z posługa sakramentalną od godz. 9.00.

– W pierwszą niedzielę miesiąca po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu a zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godzinie 9:30.

– W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy na 4 Rodzinny Dog Piknik organizowany przy naszej parafii. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 15.00.

– Wrzesień to miesiąc, w którym oddajemy cześć M.B. Saletyńskiej. Przez cały miesiąc odprawiamy nabożeństwo saletyńskie po wieczornej Mszy św.

– W piątek 1 września przypada 84. rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. W naszych modlitwach polecajmy poległych w obronie naszej ojczyzny i prośmy o pokój na świecie.

– Wójt Gminy zaprasza do zapoznanie się z informacją o nowej zryczałtowanej płatności dla rolników, którzy prowadzą małe gospodarstwa o powierzchni do 5 ha i złożyli wnioski o otrzymanie płatności za rok 2023. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

W tym tygodniu patronują nam:

Poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna

Wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela  

Wszystkim życzymy wielu łask w nadchodzącym tygodniu

Księża Misjonarze Saletyni