OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 05 maja 2024 r.

– Do dzisiaj możemy zgłaszać kandydatów do nowe Rady Duszpasterskiej naszej parafii.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:30.

– Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie z księdzem Proboszczem we wtorek po Mszy św. o godz. 18:00.

– Od piątku rozpoczniemy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego, która odbędzie się na zakończenie nabożeństwa majowego.

– W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Ze względu na to uroczyste wydarzenie zostają zmienione godziny Mszy św. Porządek jest następujący: 6:30, 8:00, 8:00 w Dominikowicach, 10:00 – Komunia dla dzieci ze szkoły w Dominikowicach, 12:00 – Komunia dla dzieci ze szkoły w Kobylance oraz 18:00. Nie ma Mszy św. o godz. 9:30, 11:00 i 12:30. Spowiedź dla dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii św., ich rodziców, rodzeństwa  i chrzestnych w sobotę o godz. 10:30.

W tym tygodniu patronują nam:

Poniedziałek – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

Środa – uroczystość św. Stanisława, Patrona Polski. Msze św. jak w dni powszednie.

Wszystkim życzymy wielu łask w nadchodzącym tygodniu

Księża Misjonarze Saletyni