OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA –

7 kwietnia 2024 r.

– Dziś przypada patronalne święto Caritas oraz rozpoczyna się w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Dziękuję Parafialnemu Zespołowi CARITAS za wszelkie podejmowane działania. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na działalność Caritas naszej diecezji.

– W poniedziałek obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeżywaną również jako Dzień Świętości Życia. W tym dniu można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, którego życie jest zagrożone. Deklaracje do zabrania będą wystawione na balaskach przed ołtarzem.

– Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej w środę po Mszy św. o 18:00.

– Spotkanie dla bierzmowanych w czwartek o godz. 18:45.

– Droga Światła w piątek o godz. 17:30.

– Zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na spotkanie za tydzień w kościele po Mszy św. o godz. 11:00.

– Prosimy o wpłacanie w zakrystii pozostałej części kwoty na wyjazd do Tarnobrzega i Sandomierza i uzupełnienie danych adresowych. Wyjazd w sobotę 20 kwietnia z parkingu przy ołtarzu polowym o godz. 7:00. Powrót wieczorną porą.

– W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji Operacja Czysta Rzeka, która odbędzie się w dniu 20 kwietnia o godz. 9:00. Zbiórka w pobliżu tamy (niedaleko stawów rybnych). Organizatorzy zapewniają worki, prosimy o ewentualne zaopatrzenie się w rękawiczki. Włączmy się aktywnie w działanie na rzecz naszego środowiska.

W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli:
śp. Zdzisław Skowronek

śp. Kamila Grygowicz


wieczny odpoczynek racz im dać Panie

Wszystkim życzymy wielu łask w nadchodzącym tygodniu

Księża Misjonarze Saletyni