OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1 niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2024 r.

– Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne oraz za wszelkie wpłaty na konto parafialne.

– Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych. W piątek w Sanktuarium odprawimy trzy drogi krzyżowe: po Mszy św. o godz. 7.00, dla dzieci ze szkoły podstawowej o godz. 16.30 oraz o godz. 17.15 prowadzoną przez wspólnotę Domowego Kościoła.

– Wszystkich parafian oraz pielgrzymów zapraszamy na gorzkie żale w niedzielę o godz. 15.00. Taca podczas nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bezpośrednio po gorzkich żalach Msza św. bez kazania. W niedziele Wielkiego  Postu nie ma Mszy św. o godz. 18.00.

– Ogłaszamy nabór do zespołu Turbo Anioły. Weryfikacja odbędzie się przez udział w konkursie piosenki. Każde dziecko które otrzyma wyróżnienie będzie miało wstęp wolny do zespołu. Konkursową piosenką będzie piosenka pt. „Jestem małą owieczką” z pierwszej płyty Turbo Aniołów. Przesłuchanie odbędzie się 27 lutego o godz. 18.30, w kościele. Chętnych prosimy o zapisy w zakrystii. Zapraszamy uzdolnione muzycznie dzieci.

– Nasz Dom Rekolekcyjny Centrum Pojednania organizuje pielgrzymkę do Medjugorie pod hasłem „Do Mamy na dzień mamy” w dniach od 25 maja do 01 czerwca. Bez nocnych przejazdów. Koszt 1 070 zł + 110 euro. Program na plakacie w gablotach.

– Renowacja misji w naszej parafii rozpocznie się w niedzielę 3 marca i potrwa do środy 6 marca. Już dziś polecajmy naszym modlitwą ojca Mikołaja i brata  Przemysława oraz naszą parafię.

W tym tygodniu patronują nam:

Czwartek – święto Katedry św. Piotra Apostoła  

W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli:
śp. Marek Karp

Śp. Janina Tomalska

Śp. Andrzej Nowak
wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim życzymy wielu łask w nadchodzącym tygodniu

Księża Misjonarze Saletyni