OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 niedziela Zwykła – 04 lutego 2024 r.

– Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na olej opałowy potrzebny do ogrzania kościoła.

– Zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek na godz. 18:45 do kościoła.

– Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej w środę po Mszy św. o 18:00.

– W czwartek w parafii św. Jadwigi Królowej  rozpoczynają się spotkania przygotowawcze w ramach grupy „Wojowników Maryi”. Serdecznie zapraszamy mężczyzn do wspólnej modlitwy i formacji. Rozpoczęcie o godz. 19.00 wspólnym różańce, msza św. oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu.

– W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17:30.

– W niedzielę 11 lutego obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorych. Świętowanie tego dnia przenosimy na sobotę 10 lutego i zapraszamy wszystkich chorych na dodatkową Mszę św. o godz. 11:00. Podczas Eucharystii będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych a po jej zakończeniu odbędzie się specjalne nabożeństwo z błogosławieństwem lourdzkim. Możliwość spowiedzi pół godziny przed Mszą. Serdecznie prosimy o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, seniorom w dotarciu do naszej świątyni. Po Mszy św. i nabożeństwie parafialny Zespół CARITAS zaprasza na spotkanie na plebani i poczęstunek.

– Zapraszamy do włączenia się w dzieło Żywego Różańca. Chcemy reaktywować Różę Matki Bożej Fatimskiej. Dlatego zapraszamy do zapisania się i podjęcia tej wspólnej modlitwy różańcowej. Zapisać można się w zakrystii, telefonicznie lub pisząc na maila parafialnego: kobylanka@saletyni.pl.

W tym tygodniu patronują nam:

Poniedziałek – wspomnienie św. Agaty

Wtorek – wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy

Sobota – wspomnienie św. Scholastyki

W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli:
śp. Jan Bednarz
wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim życzymy wielu łask w nadchodzącym tygodniu

Księża Misjonarze Saletyni