OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 niedziela Zwykła – 21 stycznia 2024 r.

– Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na cele inwestycyjne oraz za wszelkie wpłaty na konto parafialne.

– W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17:30.

– Młodzież oazowa naszej parafii zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek w godz. od 18:30 do 19:00.

– Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Krzyża Kobylańskiego”. A w nim: wywiad z Romanem Korbiczem dyrygentem orkiestry OSP, w którym opowiada o przeżywaniu świąt w Kościele greckokatolicki; jubileusz 75-lecia parafialnego chóru „Arka”; artykuł o tym dlaczego warto być ministrantem i lektorem; podsumowanie zadań gospodarczych w miejscowościach naszej parafii; historia Świętego od chorób gardła; o zbliżającym się Światowym Dniu Chorych; fotokronika oraz intencje mszalne. Zapraszamy do nabycia, koszt 8 zł.

– Dziś obchodzimy dzień babci a jutro dzień dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tak wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

W tym tygodniu patronują nam:

Środa – wspomnienie św. Franciszka Salezego

Czwartek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła

Piątek – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa

Wszystkim życzymy wielu łask w nadchodzącym tygodniu

Księża Misjonarze Saletyni