INTENCJE MSZALNE OD 20 XI

NIEDZIELA 20.11

6.30- śp. Krystyna Grądalska z int. Daniela z rodziną 

8.00- śp. Franciszek i Maria Woźniak i ich zmarłe dzieci

9.30- śp. Janusz Woźniak w dniu imienin 

9.30 – śp. Jerzy Puchajda oraz Genowefa i Kazimierz Grądalscy

11.00- śp. Katarzyna Bogdan w 16 r. śm.

11.00 – za Parafian

12.30- śp. Władysław i Krystyna Szurek ich zmarli rodzice i teściowie

18.00- śp. Maria Osikowicz

PONIEDZIAŁEK 21.11

7.00- śp. Jan Wal z int. szwagra Władysława Stępień z rodziną 

7.00- śp. Kunegunda i Bolesław Król

18.00- śp. Zofia Smaga z int. siostry Rozalii z Piotrem 

18.00 – śp. Andrzej Szary z int. sąsiadów Kurowskich

18.00 – śp. Jan Wal z int. chrześnicy Joanny i Magdy

WTOREK 22.11

7.00-śp. Jan Wal z int. chrześniaka Wojciecha Stępień 

7.00 – śp. Józefa (ona) Przybyłowicz w 4 r. śm.

18.00- śp. Emilia Kania z int. sąsiadów 

18.00- śp. Maria Frydrych i Katarzyna Suska

18.00- śp. Andrzej Kmiecik w 14 r. śm. z int. dzieci 

ŚRODA 23.11

7.00- śp. Anna Bogdan z int. Marka Jareckiego 

7.00- śp. Andrzej Szary z int. sąsiadów Włodków

18.00 – śp. Jan Wal z int. siostrzeńca Romana z rodziną 

18.00- śp. Jan Gromala z int. siostrzenicy Wiesławy z Rybnika

18.00- śp. Helena i Tadeusz Przybycień oraz Stefania i Franciszek Woźniak z int. wnuczki Justyny

CZWARTEK 24.11

7.00- śp. Stanisław Gawlik z int. pracowników szkoły podstawowej w Dominikowicach

7.00- Jan Gromala z int. chrześniaka Jana z żoną 

18.00- śp. Jan Kotowicz w 14 r. śm. i jego zm. rodzice

18.00- śp. Czesław Karp z int. siostry Emilii z mężem

18.00- śp. Katarzyna i Tadeusz Wal i ich zm. rodzice

PIĄTEK 25.11

7.00- śp. Stanisław Gawlik z int. kuzyna Tomasza z rodziną z Dominikowic 

7.00 – śp. Władysław Wszołek i zm. z rodziny

18.00- śp. Emilia Kania z int. syna Tadeusza z żoną 

18.00 śp. Katarzyna i Wincenty Bulińscy oraz zm. dzieci i wnuki

18.00- śp. Czesław Belczyk z int. wnuka Macieja z rodziną 

SOBOTA 26.11

7.00- śp. Zofia Smaga z int. brata Józefa z rodziną 

7.00- śp. Jan Gromala z int. brata Czesława z rodziną 

7.00- śp. Helena Jurusik w 30 dniu po śm.  z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Juliusz Belcer z int. mieszkańców DPS w Gorlicach 

18.00 – śp. Michalina w 4 r. śm. i Stanisław Muzyka 

18.00- śp. Jan Białoń w 1 r. śm.

NIEDZIELA 27.11

6.30- śp. Krystyna Brożyna z int. córki Agnieszki z rodziną 

8.00- śp. Katarzyna i Józef Żyrkowski oraz Jan Konieczny

9.30- o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń Róży MB Licheńskiej 

11.00- śp. Leokadia Markowicz z int. wnuków Kamili z rodziną oraz Marcina i Mateusza

12.30 – śp. Andrzeja Szary z int. sąsiadów Rządców 

18.00- śp. Czesław Belczyk z int. syna Marka z rodziną