INTENCJE MSZALNE OD 06.11.2022

NIEDZIELA 6.11

6.30 – śp. Stanisław i Anna Pietrusza

8.00 – za Parafian

9.30 – śp. Zofia Kotowicz w 38 r. śm. oraz Stanisław i ich zm. dzieci 

9.30- śp. Ryszard Świtaj

11.00 – śp. Zbigniew Przybylski w 13 r. śm. 

12.30 – śp. Jan Wal z int. kuzynki Haliny Pietrzyckiej z rodziną

12.30- śp. Renata Chudyba w 38 r. śm.

18.00 – śp. Bogdan Kmiotek z int. wujka Janka z rodziną 

PONIEDZIAŁEK 7.11

7.00 – śp. Genadiusz Duliniec z int. szwagra Janusza z żoną Elżbietą

7.00 – śp. Jan Wal z int. bratanka Piotra z rodziną 

18.00 – śp. Bogdan Kmiotek z int. brata Piotra z rodziną 

18.00 – śp. Zbigniew i Tadeusz Bulińscy i zm. z rodziny 

 18.00 – rez

WTOREK  8.11

7.00 – śp. Zofia Rządca z int. koleżanek i kolegów z pracy syna Andrzeja 

7.00 – dziękczynna z okazji 65 urodzin Kazimierza

7.00- śp. Wilhelm Kosiba w 30 dniu po śm. z int. uczestników pogrzebu 

18.00 – śp. Jan Hajduk z int. Macieja Lewińskiego z rodziną 

18.00 – śp. Władysław i Józefa (ona) Czajka

18.00 – śp. Jan Sierota w 48 r. śm. i jego zm. rodzice oraz Katarzyna i Janina Sierota

ŚRODA 9.11

7.00 – śp. Jan Wal z int. siostrzeńca Jacka z rodziną 

7.00 – śp. Wawrzyniec Glista w 36 r. śm. oraz Julia i Józefa (ona) i ich zm. rodzice i rodzeństwo 

18.00 – śp. Juliusz Belcer z int. brata Tadeusza 

18.00 – rez

18.00 – śp. Anna Bogdan z int. koleżanki córki Agnieszki z Instytutu Onkologii 

CZWARTEK 10.11

7.00 – śp. Juliusz Belcer z int. siostrzeńca Sławomira z rodziną 

7.00- śp. Maria i Władysław Ptaszkiewicz i ich zmarli rodzice oraz Halina, Bronisław, Kazimierz i Mariusz Romanek

18.00 – śp. Jan Wal z int. siostrzenicy Anny z rodziną 

18.00 – śp. Krzysztof Plata w 15 r. śm.

18.00 – śp. Kazimierz Basista w 14 r. śm.

PIĄTEK 11.11

7.00 – Bogdan Kmiotek z int. chrześniaka Damiana 

7.00 – śp. Roman Przybycień w 14 r. śm. i Władysława (ona)

18.00 – za Ojczyznę 

18.00 – śp. Andrzej Szary z int. sąsiadów Dyka i Pabis

18.00- śp. Janina i Mieczysław Augustyn w kolejną rocznicę śm.

SOBOTA 12.11

7.00- śp. Czesław Karp z int. wnuczki Dominiki z rodziną 

7.00 – śp. Jan Gromala z int. swatów Elżbiety i Henryka Przybycień 

18.00 – śp. Jan Świerz w 12 r. śm.

18.00 – śp. Tadeusz Belczyk w 15 r. śm. i Krzysztof

18.00- śp. Ryszard Augustyn z int. koleżanek i kolegów z pracy 

NIEDZIELA 13.11

6.30- śp. Czesław Belczyk z int. córki Barbary z mężem 

8.00 śp. Józefa (ona) i Stanisław Świerz i ich zm. rodzice 

9.30 – śp. Helena Świątkowska w 11 r. śm. i zmarli z rodziny

11.00- śp. Genadiusz Duliniec z int. rodziny Bugno z Kobylanki 

12.30- śp. Krystyna Walczyk z int. wnuków i prawnuków

12.30- rez

18.00- śp. Maria Bulińska jej zm. rodzice, brat, synowa Joanna i teściowie oraz o łaskę  wiary w rodzinie