Intencję od 30 X

NIEDZIELA 30.10

6.30- śp. Katarzyna i Stanisław Bara oraz Andrzej Pawłowski 

8.00- śp. Piotr Gliński i Wojciech Glista

9.30- dziękczynna w 50 r. urodzin Wojciecha z prośbą o Boże błogo.

9.30- dziękczynno – błagalna z okazji 3 – cich urodzin Nadii z prośbą o Boże błogosławieństwo 

11.00- śp. Wiktoria Urzędowska w 6 r. śm. oraz Jan ich zmarli rodzice 

12.30- śp. Kazimierz Bednarczyk w 2 r. śm. oraz Maria Mituś w 3 r. śm.

12.30- dziękczynna w kolejne rocznice urodzin Aleksandry, Artura, Macieja i Pawła z prośbą o Boże błogosławieństwo 

18.00- śp. Tadeusz i Anna Belczyk i ich zmarłe dzieci 

PONIEDZIAŁEK 31.10

7.00-śp. Jan Wal z int. szwagierki Barbary Wal z rodziną        

7.00- śp. Anna i Jakub Szarowicz i zmarli z rodziny

18.00- śp. Józef Smołkowicz w 11 r. śm. oraz Janina, Roman i Łukasz Rogulski 

18.00- śp. Jadwiga w 1 r. śm. oraz Stanisław Świniarski w 22 r. śm.

18.00- śp. Józef i Maria Mrukowicz i ich zm. rodziny 

WTOREK  1.11

6.30- śp. Teresa Cetnarowicz

8.00 – śp. Michalina Mrozek w 9 r. śm. i Kazimierz 

11.00- za zmarłych parafian 11.00- śp. Stanisław Musiał w 1 r. śm. z int. żony oraz śp. Józefa (ona) w 16 r. śm.  i śp. Zygmunt Przybycień w 19 r. śm.

14.00- śp. Kamil Garwol 

ŚRODA 2.11

8.00- śp. Jan Wal z int. Aleksandry Przybyłowicz z rodziną 

9.30- śp. Jan Hajduk z int. sąsiadów Smoła

16.30- śp. Marian Woźniak w rocznicę śm.

16.30- śp. Władysława (ona) Oleszkowicz z int. rodzin Pabis i Pastuszak

18.00- śp. Mikołaj Grądalski z int. rodzin Aliberti, Wierzgacz, Michałowski

18.00- śp. Stanisław Musiał z int. dyrekcji, nauczycieli i pracowników SP w Kobylance 

Czwartek 3.11

7.00 – śp. Krystyna Szurek z int. szwagra Adolfa Szury

7.00 – śp. Roman Smołkowicz z int. rodzin Tabaj i Machowicz

7.00- śp. Stanisław Nowak w 30 dniu po śm. z int uczestników pogrzebu 

18.00- śp. Leokadia, Maria, Józef Mrukowicz oraz Maria i Ludwik Kurek

18.00- śp. Maria Hajduk z int. koleżanki z Zakładu Maszyn Górniczych 

18.00- śp. Anna Bogdan z int. pracowników Biedronki 

Piątek 4.11

7.00 – śp. Genadiusz Duliniec z int. znajomych z Libuszy

7.00 – śp. Bronisława (ona) w 47 r. śm. i Józef Hałgas

18.00 – śp. Zofia Rządca z int. siostry Stanisławy z rodziną 

18.00 – śp. Czesław Belczyk z int. wnuczki Joanny z rodziną 

18.00 – śp. Genowefa w 14 r. śm. oraz Antoni i Danuta Krupczak

Sobota 5.11

7.00 – śp. Krystyna Szurek z int. chrześniaka Janusza Szury 

7.00 – śp. Jan Wal z int. Justyny i Grzegorza Krężołek 

18.00 – śp. Bogdan Kmiotek z int. Anny Rafa

18.00 – śp. Anna Bogdan z int. koleżanki córki Agnieszki i Edyty

18.00 – śp. Tadeusz Kędzior w 22 r. śm.

NIEDZIELA 6.11

6.30 – śp. Stanisław i Anna Pietrusza

8.00 – rez

9.30 – śp. Zofia Kotowicz w 38 r. śm. oraz Stanisław i ich zm. dzieci 

9.30- śp. Ryszard Świtaj

11.00 – śp. Zbigniew Przybylski w 13 r. śm. 

12.30 – śp. Jan Wal z int. kuzynki Haliny Pietrzyckiej z rodziną

12.30- śp. Renata Chudyba w 38 r. śm.

18.00 – śp. Bogdan Kmiotek z int. wujka Janka z rodziną