XXX NIEDZIELA ZW. – 23 października 2022

1. Dziś trzydziesta niedziela zwykła w roku liturgicznym. We wspólnocie Kościoła obchodzona jest jako Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. Naszą modlitwą wspieramy dziś wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich. Dziś także wspieramy Papieskie Dzieła Misyjne naszymi ofiarami. Za każdy gest dobroci wobec misjonarzy składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. W piątek, 28 października, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30, w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci szczególnie zapraszamy w środę.

4. W ostatnim tygodniu Bóg powołał do siebie św. Władysław Lech, śp. Barbara Przybyło, śp. Iwona Habaj. Niech dobry Bóg wszystkim sługom i służebnicom, którzy w Niego wierzyli i w Nim pokładali nadzieję, okaże miłosierdzie i obdarzy wieczną radością.

5. W zakrystii i u ministrantów można nabyć kalendarz sanktuaryjny w cenie 15 zł.

6. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Na ołtarzach bocznych wyłożone są karty wspominkowe, zarówno listopadowe jaki roczne. Po wypełnieniu proszę je składać do wystawionych skrzynek.

7. Spotkanie aspirantów i młodszych ministrantów  4 i 5 klasa)  w sobotę o godz. 11.00 w kościele.

Księża Misjonarze Saletyni z Kobylanki