INTENCJE MSZALNE OD 9 DO 16 PAŹDZIERNIKA

NIEDZIELA 09.10

6.30- śp. Bolesław Przybyłowicz w 13 r. śm. i jego zm. rodzice 

8.00- śp. Eugeniusz w 2 r. śm. oraz Hipolit i Maria Pawłowscy 

9.30- śp. Rafał w 5 r. śm. i Stanisław Ligęza 

9.30- o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Krzysztofa 

11.00- śp. Joanna Ostrowska z okazji urodzin oraz jej zm. rodzice 

12.30- śp. Halina Puścizna w 18 r. śm.

18.00- śp. Wojciecha Skałba w 11 r. śm. oraz Maria

PONIEDZIAŁEK 10.10

7.00-śp. Krystyna Grądalska z int. rodziny Truty

7.00- śp. Maria Stępień w 20 r. śm. oraz Jan i ich rodzice i rodzeństwo 

18.00- śp. rez.

18.00- śp. Maria Idzik z int. chrześniaka Arkadiusza

18.00- śp. Jan w 47 r. śm. i Eleonora Przybycień

WTOREK 11.10

7.00- śp. Bogdan Kmiotek z int dyrektora i pracowników oświatowego Zespół Ekonomiczno – Administracyjnego Gminy Gorlice

7.00 śp. Kazimierz Mazur w 5 r. śm.

18.00-śp. Wojciech Sikora oraz Wiktoria i ich zm. rodzice, rodzeństwo i córka 

18.00- śp. Adam w 5 r. śm. i Janina Sikora oraz ich zm. rodzice

18.00- śp. Emilia Kruziel z int. wnuczki Darii z rodziną 

ŚRODA 12.10

7.00- śp. Zofia Smaga z int. siostrzenicy Eli z mężem 

7.00- śp. Anna Bogdan z int. bratanka Tomasza z żoną 

18.00- śp. Natalia i Franciszek Świerz

18.00- śp. Zofia Rządca z int. swatowej Władysławy Rybczyk

18.00 śp. Ryszard Augustyn z int. szwagierki Marii z rodziną 

CZWARTEK 13.10

7.00- śp. Czesław Karp z int. koleżanek i kolegów z firmy Forest 

7.00- śp. Zofia Witek w 1 r. śm

18.00- śp. Maria Bugno z int. siostrzenicy Alicji

18.00- śp. Wacław Bajorek 

18.00- śp. Maria Bulińska jej zm. rodzice, brat, synowa Joanna i teściowie oraz o łaskę  wiary w rodzinie

PIĄTEK 14.10

7.00- śp. Emilia Kruziel z int. wnuka Dawida z rodziną 

7.00- śp. Ryszard Augustyn z int. szwagierki Danuty 

18.00- śp. Jan Szurek oraz Maria Janik

18.00- śp. Bogdan Kmiotek z int. koleżanek i kolegów córki Eweliny z SP

18.00- śp. Jan Gromala z int. Wiesławy i Edwarda Skubów z Siar

SOBOTA 15.10

7.00- śp. Anna Bogdan z int. koleżanek i kolegów z zakładu narzędziowego 

7.00 śp. Krystyna Grądalska z int. rodziny Belczyków

18.00- śp. Czesław Belczyk z int. córki Śliny z mężem 

18.00- śp. Józef Grygowicz w 26 r. śm.

18.00- śp. Teresa Gucwa z okazji imienin oraz Stanisław Przybyło 

NIEDZIELA 16.10

6.30- dziękczynna w 15 r ślubu Weroniki i Sylwestra z prośbą o Boże błogos. w rodzinie 

8.00- śp. Irena w 10 r. śm. I Eugeniusz Pabis

9.30- śp. Józef Wantuch i jego zm. rodzice

9.30- dziękczynna w 1 r. ślubu Klaudii i Grzegorza z prośbą o Boże błogo.

11.00- śp. Maria Kowol w 11 r. śm. 

12.30- rez.

12.30- śp. Genowefa Pilch w 37 r. śm. i Stanisław 

18.00- rez.