INTENCJE MSZALNE OD 2 .10.2022R.

NIEDZIELA 02.10

6.30- śp. Waleria i Stanisław Krupczak

8.00- śp. Janina Smołkowicz w 5 r. śm. oraz Józef w 15 r. śm

9.30- śp. Teresa i Stanisław Belczyk z int. córki

11.00- śp. Franciszek Witnik w 1 r. śm. 

12.30- śp. Jacek Kluska w 2 r. śm.

18.00- dziękczynna w 60 r. urodzin Józefa i 35 r. ślubu Lucyny i Józefa oraz w 5 r. ślubu Justyny i Wojciecha z prośbą o Boże błogo. w rodzinach.

PONIEDZIAŁEK 03.10

7.00- śp. Bogdan Kmiotek z int. koleżanki z pracy żony, Alicji z mężem

7.00- śp. Alicja Tumidajewicz w 1 r. śm. oraz Jan

18.00- śp. Janina Sierota w 8r. śm. i jej zm. rodzice 

18.00- śp. Maria Idzik z int. siostrzenicy Agnieszki z mężem

18.00-śp. Anna Bogdan z int. brata Leszka z żoną 

WTOREK 04.10

7.00- śp. Krystyna Grądalska z int. rodziny Sokołowskich z Krakowa 

7.00- śp. Czesław Karp z int. syna Wacławsa z żoną 

18.00- śp. Zofia Rządca z int. wnuka Tomasza z żoną Agnieszką

18.00- śp. Edward Fejklowicz w 4 r. śm. z int. dzieci

18.00- śp. Jan i Julia Kurczab

ŚRODA 5.10

7.00- śp. Krystyna Szurek z int. chrześnicy  Ireny z rodziną

7.00- śp. Maria Owczarz w r. śm.

18.00- śp. Maria i Stanisław Owczarz

18.00- dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogo. w rodzinie 

18.00- śp. Zofia Smaga z int. siostry z mężem 

CZWARTEK 4.08

7.00- śp. Emilia Kruziel z int. córek Bożeny i Katarzyny z rodzinami

7.00- śp. Andrzej Szary z int. Ilony i Krzysztofa Pabis

18.00- Krystyna Szurek z int. syna Wiesława z żoną

18.00- śp. Ryszard Augustyn z int. teściów Bochenków

18.00- rez.

PIĄTEK 07.10

7.00- śp. Krystyna Szurek z int. wnuka Damiana z rodziną 

7.00- dziękczynna z prośbą o Boże błog. i dary Ducha Sw w 25 r. urodzin Wojciecha i Grzegorza z int. taty

18.00- śp. Tadeusz Gorzkowice w 1 r. śm.

18.00- śp. Maria Bugno z int. siostrzeńca Jerzego z rodziną

18.00- śp. Krystyna Grądalska z int. męża

SOBOTA 08.10

7.00- śp. Anna z int. bratanicy Kingi

7.00- śp. z prośbą o zdrowie i Boże błogo. dla Kazimierza z int brata

18.00 – dziękczynna w 2 r. ślubu Karoliny i Szymona z prośbą o Boże błogo.

18.00- śp. Tadeusz Gorzkowice w 1 r. śm.

18.00- śp. Czesław Belczyk z int. Danuty Karp

NIEDZIELA 09.10

6.30- śp. Bolesław Przybyłowicz w 13 r. śm. i jego zm. rodzice 

8.00- śp. Eugeniusz w 2 r. śm. oraz Hipolit i Maria Pawłowscy 

9.30- śp. Rafał w 5 r. śm. i Stanisław Ligęza 

11.00- śp. Joanna Ostrowska z okazji urodzin oraz jej zm. rodzice 

12.30- śp. Halina Puścizna w 18 r. śm.

18.00- śp. Wojciecha Skałba w 11 r. śm. oraz Maria