DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 18 września 2022

1. W piątek, 23 września, będziemy obchodzili liturgiczne wspomnienie Świętego Ojca Pio.

Droga krzyżowa o godz. 17.30.

W tym dniu gościć będziemy w naszej Parafii J.E. ks. Biskupa Krzysztofa Kudławca z Ekwadoru, który o godz. 18.00 odprawi Mszę św. prymicyjną i udzieli błogosławieństwa.

2.W najbliższą niedzielę 25 września zapraszamy na kolejny III DOG PIKNIK. Rozpoczęcie o godz. 14.30 przy altankach. Więcej informacji na stronie i na plakqatach.

3. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniach do uroczystości odpustowych a w tym roku szczególnie dziękuję wszystkim zespołom ludowym, które wzięły udział w krótkiej inscenizacji poprzedzającej Sumę odpustową. A były to: Rutycz, Polanie, Stowarzyszenie Kobiet Wsi Kobylanka i Zespół Kobylanie, Beskidy, Koło Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy z Dominikowic. Dziękujemy twórcom kultury z naszego regionu za współpracę. Muzą na sumie zajął się  chórmistrz p. Marek, chór parafialny ARKA oraz orkiestra dęta, która na co dzień działa przy OSP w Dominikowicach. Obecni byli druhowie z obu jednostek Straży Pożarnej, które działają w parafii. Piękną liturgię przeżyliśmy dzięki Służbie Liturgicznej oraz kościelnemu – p. Krzysztofowi. Nie zawiodła specjalna jednostka Służb Parafialnych na czele z p. Franciszkiem.

Gratulacje dla Koła Gospodyń Wiejskich z Kobylanki za II miejsce wśród Kół z całej Polski.

4. Spotkanie rodziców oraz młodzieży, która w przyszłym roku przystąpi do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w najbliższą niedzielę 25 września po Mszy św. o godz. 12.30.

5.Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne. Suma ofiar z sierpnia to 11.480 zł. Za prace przy daszkach nad murami wypłacono 11 tys. złotych. Do zapłacenia pozostały farby.

Za dwa tygodnie, w pierwszą niedzielę października składka na olej opałowy.

6. Ukazał się nowy numer Posłańca- KRZYŻA KOBYLAŃSKIEGO w cenie 7 zł. Są jeszcze do nabycia ŁZY MARYI. W sprzedaży łaczonej z Posłańcem cena tylko 10 zł.

Wydaliśmy jednostronicowy kalendarz sanktuaryjny w cenie 15 zł.

Księża Misjonarze Saletyni z Kobylanki