INTENCJE MSZALNE OD 17.07 DO 24.07.2022

NIEDZIELA 17.07

6.30- śp. Ryszard Karpiński z int. chrześnicy Katarzyny

8.00- śp. Genowefa Jasińska w 22 r. śmierci

9.30- śp. Genowefa Kozik w 26 r. śmierci oraz Helena Szufnara

9.30- O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia

11.00- śp. Aleksander w 25 r. śmierci i Irena Grodzińscy

12.30- śp. Julia Szura w 18 r. śmierci oraz Stanisław i zmarli z rodziny Stępniów

18.00- śp. Maria, Franciszek i Kazimierz Jurusik

PONIEDZIAŁEK 18.07

7.00- śp. Beata Bogusz z int. sąsiadów Karp i Dusza

7.00- śp. Hermina Wal i jej zm. rodzice

18.00- śp. Wiesława (ona) w 6 r. śmierci oraz Roman, Elżbieta i Jan Grądalscy

WTOREK 19.07

7.00-śp. Bogdan Kmiotek z int. sąsiadów Smalec z rodziną

18.00- śp. Elżbieta i Stanisław Syc oraz ich zm. rodzice

18.00- śp. Sabina Froncz

ŚRODA 20.07

7.00- śp. Czesława/ona/ Pabis z int. Piotra z rodziną

7.00- śp. Wiktoria w 16 r. śm., i Kazimierz Przybybycień

18.00- śp. Genowefa Ordyna z int. Marii Ordyna z rodziną

CZWARTEK 21.07

7.00- śp. Czesław Karp z int. rodzin Rusnarczyków i Przybyłów

18.00- śp. Antoni Tenerowicz w 51 r. śmierci oraz Maria i i ch zm. dzieci

18.00- śp. Beata Bogusz z int. męża Adama

PIĄTEK 22.07

7.00- śp. Janina Dudek w 4 r. śmierci i jej mąż Mieczysław

18.00- dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla rodziny Przybycieniów  

18.00- śp. Krystyna Szurek z int. koleżanek ze Stowarzyszenia Kobiet Wsi Kobylanka

SOBOTA 23.07

7.00- śp. Anna Rabińska z okazji imienin

18.00- śp. Jan w 36 r. śmierci oraz Damian, Stanisława (ona) i Edward Przybyło

18.00- śp. Beata Bogusz z int. córki z mężem i wnukiem

NIEDZIELA 24.07

6.30- śp. Stanisław Mrukowicz z 14 r. śmierci

8.00-śp. Józefa (ona) Szurek w 5 r. śmierci i jej zm. rodzice

9.30- śp. Maria i Andrzej Karp i ich zm. córka Anna

9.30- śp. Marian Pietrusza w 5 r. śmierci

11.00- rez.

12.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. w rodzinie z okazji kolejnej rocz. ślubu

18.00- śp. Anna i Tadeusz Belczyk i ich zm. dzieci Leokadia i Włodzimierz