CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 3 lipca 2022

  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Modlitwa o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Do chorych w okresie wakacyjnym udajemy się na zaproszenie.
  4. Narzeczeni na pierwsze spotkanie i spisanie protokołu umawiają się z Proboszczem przez telefon: 508078608.
  5. Od dnia dzisiejszego do ostatniego dnia sierpnia kancelaria parafialna będzie czynna jedynie we wtorki i w czwartki po Mszy św. wieczornej (ok. 18.45).
  6. 4 sierpnia z Rzeszowa wyrusza 45 Piesza Pielgrzymka Rzeszowska na Jasną Górę. Grupa bł. Karoliny z Gorlic zaprasza do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy przez stronę internetową pielgrzymki rzeszowskiej – https://pielgrzymka.rzeszow.pl/ Więcej informacji u ks. Pawła z par. św. Jadwigi, przewodnika grupy. (721 642 118)
  7. Koło Gospodyń Wiejskich w Kobylance znalazło się w trójce najlepszych w Konkursie organizowanym dla KGW o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP!. GRATULUJEMY! Ostateczny wynik Konkursu ogłoszony zostanie 12 września podczas Dożynek Prezydenckich.
  8. Wójt Gminy Gorlice informuje, że w okresie od 6 do 26 lipca 2022 roku będzie wyłożony do publicznego wglądu projekt Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowanie Przestrzennego Gminy Gorlice. Projekt dostępny będzie na stronie internetowej Gminy i w siedzibie urzędu..
  9. Nasz młody Parafianin i Ministrant Hubert Krzemiński zajął II miejsce w finale centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. GRATULUJEMY!