INTEMCJE MSZALNE OD 29.05. D0 5.06.2022

NIEDZIELA 29.05

6.30- Dziękczynna w 95 r. urodzin Genowefy Osikowicz

8.00-śp. Halina Żegleń w 19 r. śm. i Aleksander

9.30- śp. Krystyna Kumorkiewicz z int. siostry z rodziną

9.30- śp. Mariusz Pasternak  z int. dzieci

11.00- śp. Stanisław w 33 r. śm., i Genowefa Ciślak

12.30 – śp. Leopolda /ona/ Krupczakw 9 r. śm. i Józef

18.00- śp. Jan i Karol Glista

PONIEDZIAŁEK 30.05

7.00- śp. Genowefa Smołkowicz z int syna Bogusława z żoną

7.00- O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka oraz Boże bł . w rodzinie

18.00- śp. Zbigniew Strokowski w 22 r. śm.,  i zm z rodzin Pabis i  Rakoczy

18.00- śp. Wanda Bodzioch z int chóru Arka

18.00- śp. Leszek w 16 r. śm. i Irena Nalepa

WTOREK  31.05

7.00-śp. Kazimierz Zawadowicz z int sąsiadów Grądalskich

7.00- śp. Andrzej Szary z int syna Tomasza

18.00- śp. Wiktoria Sikora w 29 r. śm., oraz Wojciech i ich zm. rodzice i córka

18.00- śp. Krystyna Kumorkiewicz z int sąsiadki Ewy

18.00- śp. Jan Gromala z int sąsiadów Michalec z Dominikowic

ŚRODA 1.06

7.00- śp. Jan Gromala  z int sąsiadów Pustki – Dominikowice

7.00- O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka

7.00- śp. Joanna Bulińska w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzwebu

18.00- Stefania /ona/ i Franciszek Kozak

18.00- śp. Adolf Hałgas z int rodziny Zieleń

18.00- śp. Czesław Bieryt z int rodzin Smołkowicz i Rabińskich

CZWARTEK 2.06

7.00- śp. Władysława/ona/ Smołkowicz z int wnuczki Iwony z mężem

7.00- śp. Andrzej Szary z int Renaty Rzońca

16.00- Bierzmowanie

18.00- śp. Julian Dyląg z int wnuka Kamila z rodziną

18.00- śp.  Józef Jurusik  w 2 r. śm., z int siostry Marii

18.00- śp. Łukasz Rogulski w 10 r. śm., oraz Józef, Janina, i Roman Smołkowicz

PIĄTEK 3.06

8.00- śp. Genowefa Smołkowicz  z int wnuka Szymona

8.00- śp. Czesława /ona/ Szurek w 7 r. śm.

11.00 – w intencji starszych i chorych

18.00- śp. Bożena Winiarska  z int sąsiadów Tomalskich

18.00- śp. Leszek i Irena Nalepa oraz ich zm. rodzice

18.00- śp. Leszek Rusnak z okazji imienin

SOBOTA  4.06

8.00- śp. Adam Michalski z int teściowej i rodziny  Czyżykiewiczów

8.00- Dziękczynna w 50 r. urodzin Piotra z prośbą o Boże bł.

8.00- śp. Przemysław Kalisz w 11 r. śm.

11.00 – w int. dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii

18.00- śp. Genowefa Mazur z int rodziny

18.00- śp.  Piotr Tomalski w 3 r.śm.

18.00- śp. Janina i Adam Sikora i ich zm. rodzice

NIEDZIELA 5.06

6.30- O zdrowie i Boże bł. dla wnuków Natalii, Kacpra, Juliana i ich rodziców

8.30- śp. Zofia i Władysław Buś w 1 r. śm. z int wnuczki z rodziną

8.30- śp. Barbara i Antoni Mrozek

11.00- Za parafian

11.00- Dziękczynna z okazji 18 r. święceń Ks. Marka

11.00- O zdrowie i Boże bł. dla dzieci i wnuków z int rodziców Elżbiety  i Tadeusza

18.00- śp. Wanda Bodzioch w 2  r. śm., i jej zm rodzice i brat