INTENCJE MSZALNE OD 22.05 DO 29.05.2022

NIEDZIELA 22.05

6.30- śp. Joanna Ostrowska z okazji imienin  oraz zm. teściowie

8.00- śp. Jan Wal  z int. rodzin Kędzior , Bieszczad i Przybyłowicz

8.00- śp. Adam Duda w 1 r. śm. oraz Stanisława (ona) Przybyłowicz

9.30- śp. Ludwik Świątkowski oraz Maria i ich zm. dzieci

9.30- śp. Bolesław Pabis w 9 r. śm., oraz zm. rodzice i teściowie

11.00- śp. Jan w 47 r. śm., oraz Maria w 39 r. śm., Bogdanowie

12.30- Dziękczynna z prośbą o Boże bł.  i zdrowie dla Mieczysława w r. urodzin

12.30 – O Boże bł. i opiekę M. B. dla Małgorzaty w dniu imienin oraz jej rodziny

18.00- śp. Franciszek Rzońca w 5 r. śmierci

PONIEDZIAŁEK 23.05

7.00- śp. Grzegorz Waląg  z int. sąsiadów Zbigniewa i  Stefanii Woźniak

7.00- Za zm. z rodzin Brzezowskich i Leśniaków

7.00- Do Pana Jezusa Ukrzyż.o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia

18.00- śp. Jadwiga Świniarska  i zm. członkinie róży MB z Lodrdes

18.00- śp. Krystyna Kumorkiewicz z int. sąsiadów Andrzeja i Leokadii

18.00- śp. Katarzyna Kmiecik, Maria Fejklowicz z okazji dnia matki  z int. dzieci

WTOREK 24.05

7.00- ŚP. Władysław Król z int kolegów z pracy z produkcji TLC

7.00- śp. Jan Kosiba w 28 r. śm.

7.00-śp. Emilian Nalepa w 30 dniu po śmierci z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Genowefa Smołkowicz z int. wnuka Przemysława

18.00- śp. Zofia Kurowska w 11 r. śm.

18.00- śp. Jan Gromala w int. wnuczki Agnieszki z Michałem

ŚRODA 25.05

7.00- śp. Grzegorz Waląg z int. kuzynek Beaty, Małgorzaty i Moniki

7.00- śp. Waldemar Przybycień w 4 r. śm.

7.00-śp. Tadeusz Więcek w 30 dniu po śmierci z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Zdzisław Wal z int koleżanek i kolegów ze SP w Kobylance

18.00- śp. Władysław Bugno w 11 r. śm.

18.00- rez.

CZWARTEK 26.05

7.00- śp. Kazimierz Zawadowicz z int. sąsiadów Osiołów

7.00- śp. Czesław Bieryt z int. swatowej Czesławy z Bochni

7.00-śp. Edmund Markowicz w 30 dniu po śmierci z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Maria Karp z int siostrzenicy Krystyny z rodziną

18.00- W int. Matek w parafii

18.00- śp. Anna Więcek z okazji dnia matki

PIĄTEK 27.05

7.00- śp. Krystyna Kumorkiewicz z int. swatów z Rożnowic

7.00- śp. Anna Rabińska z okazji dnia Matki

7.00 śp. Czesława Skowronek w 30 dniu po śmierci z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Genowefa Smołkowicz z int. siostrzenicy z rodziną z Gorlic

18.00- śp. Bronisława/ona/ i  Franciszek Serafin i ich zm. dzieci

SOBOTA 28.05

7.00- śp. Ryszard Augustyn z int.  Lidii i Jana Wróżek z Trzcinicy

7.00- Dziękczynna z okazji 7 urodzin Wiktorka z prośbą o łaskę uzdrowienia

7.00- O zdrowie dla Łukasza i potrzebne łaski

18.00- śp. Adolf Hałgas z int. prawnuków  Norberta i Klaudii z mężem i Bianką

18.00- śp. Damian w 20 r. śm., oraz Dorota i Jerzy Klimek

NIEDZIELA 29.05

6.30- Dziękczynna w 95 r. urodzin Genowefy Osikowicz

8.00-śp. Halina Żegleń w 19 r. śm. i Aleksander

9.30- śp. Krystyna Kumorkiewicz z int. siostry z rodziną

9.30- śp. Mariusz Pasternak  z int. dzieci

11.00- śp. Stanisław w 33 r. śm., i Genowefa Ciślak

12.30 – rez.

18.00- śp. Jan i Karol Glista