INTENCJE MSZALNE OD 17.04 DO 24.04. 2022

WIELKANOC 17.04

6.30- śp. Krzysztof i Tadeusz Belczyk

8.00- śp. Leokadia , Maria, Józef Mrukowicz oraz Maria i Ludwik Kurek

9.30- śp. Władysław w 28 r. śm., oraz Krystyna Szurek i ich zm. rodzice

9.30- śp. Jan Wal z int. brata Franciszka

11.00- śp. Michał Przybycień

12.30- śp. Władysława /ona/ Oleszkowicz   z int. pracowników firmy PROFINS

12.30- śp. Stanisław Musiał  z int. chrześnicy Bożeny Guzik z Biecza

PONIEDZIAŁEK 18.04

6.30- śp. Roman Klara i jego zm. rodzice i teściowie

8.00- Dziękczynna w 20 r. ślubu Doroty i Krzysztofa z prośbą o Boże bł.

9.30- śp. Ryszard  Świtaj z int. żony z dziećmi

9.30- śp. Maria Kędzior w 11 r. śm. oraz  Jan

11.00- śp. Katarzyna Bogdan i jej zm. rodzice i rodzeństwo

12.30- śp. Jerzy i Halina Gorzkowicz

12.30-śp. Krystyna Brożyna z int. syna Tadeusza

18.00- śp. Salomea Grądalska w 32 r. śm.

WTOREK 19.04

7.00- śp. Władysław Król  z int. rodziny Walów

7.00- O zdrowie i Boże bł. dla syna Marka

7.00- śp. Andrzej Stupaj w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Józef Woźniak oraz Emil i Regina Salomon i Ryszard Wojdyła

18.00- śp. Władysław  Owczarz  z int. chrześniaka Romana z rodziną

18.00- śp. Ryszard Karpiński  z int. wnuczki Angeliki  z rodziną

ŚRODA 20.04

7.00- śp. Zdzisław Wal  z int. kolegów Tomasza, Marka, Jana, Tadeusza, Leszka i Władysława

7.00- śp. Natalia, Edward i Wacław Duda

7.00- śp. Genowefa Świerz w 30  dniu śm.,  z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Maria i Władysław Czechowicz

18.00- śp. Maria Karp z int. bratanka Sławka Bednarza z rodziną

18.00- śp. Czesław Bieryt  w 1 r. śm.,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     z int.  córki Agnieszki z mężem

CZWARTEK 21.04

7.00- śp. Kazimierz Zawadowicz  z int. Anny z rodziną

7.00- śp. Jan Wal z int. swatów z Gorlic

7.00- śp. Krystyna Brożyna w 30 dniu po śm. z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Adolf Hałgas  z int. syna Janusza z żoną

18.00- śp. Tadeusz Boczoń i jego zm. rodzice

18.00- Dziękczynna z okazji urodzin Justyny z int. mamy

PIĄTEK 22.04

7.00- śp. Józef Klocek z int. rodzin Hudzik i Piecuch z Moszczenicy

7.00- śp. Czesław Bieryt  z int. wnuczki Agnieszki z rodziną

7.00- śp. Stanisław w 27 r. śm., i Józefa/ona/ i Jan Pietrzycki

18.00- śp. Zdzisław Wal  z int. sąsiadów Śliwa, Markowicz, Wal

18.00- Dziękczynna w 27 r. ślubu Grażyny i Waldemara z prośbą o Boże bł.

18.00- Dziękczynna w 4 r. urodzin Juliana z prośbą o Boże bł.

SOBOTA 23.04

7.00- śp. Zdzisław Wal  z int. koleżanek i kolegów syna Mateusza z Podliesia

7.00- O zdrowie i Boże bł. w rodzinie

18.00- śp. Bożena Winiarska  z int. rodzin Rówiński i Matula

18.00- śp. Bogusława /ona/ z domu Skowronek- Wietecha i Michał z int. córki Haliny z rodziną

18.00- śp. Wojciech Skałba z okazji imienin  oraz Maria i ich zm. rodzice

NIEDZIELA 24.04

6.30- śp. Tomasz Górski

8.00- śp. Leokadia Woźniak w 7 r. śm., oraz Wiktor

8.00- śp. Jan Tumidajewicz w 39 r. śm.

8.00- W int. Stowarzyszenia Kobiet  Wsi Kobylanka z okazji 25 lecia i Zespołu Kobylanie w 30 r. powstania

9.30- śp. Anna Bogdan w 1 r. śm.

9.30- śp. Wojciech w dniu imienin

11.00- śp. Jan Zachacz  w 8 r. śm., i jego zm. rodzice

11.00- śp. Jan Wal z int. rodziny Owczarz

12.30- śp. Władysława/ona/ Oleszkowicz  z int. przyjaciół z firmy ARTMAN

12.30- Dziękczynna w 40 r. ślubu Marii i Marka  z prośbą o Boże bł.

18.00- śp. Mikołaj Grądalski  z int. nauczycieli ze Szkoł. Pod. w Dominikowicach