INTENCJE MSZALNE – NIEDZIELA 10.04

6.30- Dziękczynna w 60 r. urodzin z prośbą o Boże bł.

8.00- śp. Bolesław w 11 r. śm. oraz Hermina Piecuch

9.30- śp. Wiktoria Bogusz w 4 r. śm., i jej zm. rodzice i rodzeństwo

11.00 w int. Gminy Gorlice

11.00- śp. Maria Tenerowicz w 74 r. śm., oraz Antoni i zm. z rodziny

11.00 śp. Wiktoria Rąpała

12.30- śp. Józef Duda w 30 r. śm. oraz Maria

16.00- śp. Zofia w 9 r. śm. i Bolesław Pabis

PONIEDZIAŁEK 11.04

 7.00- śp. Władysław Król z int. Kazimierza i Władysława Stępień

7.00 – o zdrowie dla taty

18.00- śp. Adolf Hałgas  z int. córki Krystyny z mężem i rodziną Niemiec

18.00- śp. Wojciech i Julia Sajchta i ich zm. rodzice

18.00- Dziękczynna w 40 r. ślubu Haliny i Kazimierza z prośbą o Boże bł

WTOREK 12.04

 7.00- śp. Józef Klocek  z int. sąsiadów Pabis i Maziarz

7.00- śp. Adam Grądalski w 38 r. śm., i jego zm. rodzice

7.00- śp. Anna i Roman Dobek

18.00- śp. Kazimierz Zawadowicz  z int. szwagierki Marii z mężem

18.00- śp. Czesław Bieryt  z int. córki Teresy z rodziną

ŚRODA 13.04 

7.00- śp. Zdzisław Wal z int. koleżanek i kolegów ze Szkoł.  Pod. syna Mateusza

7.00- śp. Ryszard Karpiński  z int. wnuka Szymona

7.00-śp. Wacław Bajorek 

18.00- śp. Bożena Winiarska  z int. koleżanek i kolegów ze Szk. Pod.

18.00- śp. Maria Bulińska , jej zm. ojciec, brat i teściowie oraz o łaskę wiary w rodzinie

WIELKI CZWARTEK 14.04

18.00- za kapłanów posługujących w parafii i o nowe powołania kapłańskie

18.00- pozostali kapłani w intencjach własnych

WIELKA SOBOTA 16.04

20.00- za parafię

20.00- o szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie dla matki i dziecka

20.00- śp. Krystyna Brożyna z int. męża Tomasza

20.00- śp. Wiktoria Rąpała z int. sąsiadów Karp, Moćko, Dudka

20.00- śp. Ludwika /ona/ i Wincenty Biskup oraz ich zm. dzieci

WIELKANOC 17.04

6.30- śp. Krzysztof i Tadeusz Belczyk 

8.00- śp. Leokadia , Maria, Józef Mrukowicz oraz Maria i Ludwik Kurek

9.30- śp. Władysław w 28 r. śm., oraz Katarzyna Szurek i ich zm. rodzice

9.30- śp. Jan Wal z int. brata Ftanciszka

11.00- śp. Michał Przybycień

12.30- śp. Władysława /ona/ Oleszkowicz   z int. pracowników firmy PROFINS

12.30- śp. Stanisław Musiał  z int. chrześnicy Bożeny Guzik z Biecza

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 18.04

6.30- śp. Roman Klara i jego zm. rodzice i teściowie

8.00- Dziękczynna w 20 r. ślubu Doroty i Krzysztofa z prośbą o Boże bł.

9.30- śp. Ryszard  Świtaj z int. żony z dziećmi

9.30- śp. Maria Kędzior w 11 r. śm. oraz śp. Jan

11.00- śp. Katarzyna Bogdan i jej zm. rodzice i rodzeństwo

12.30- śp. Jerzy i Halina Gorzkowice

12.30 śp. Krystyna Brożyna z int. syna Tadeusza

18.00- śp. Salomea Grądalska w 32 r. śm.