NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 9 stycznia 2022

1. Dziś w liturgii celebrujemy święto Chrztu Pańskiego. Dzisiejszy dzień to okazja, aby wspomnieć sakrament chrztu świętego. Niech dzisiejszy dzień będzie dniem wdzięczności za naszych rodziców, rodziców chrzestnych, którzy wyznając wiarę, przynieśli nas do świątyni, abyśmy mogli dostąpić odrodzenia z wody i Ducha Świętego.

2. Dziś kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie można śpiewać do 2 lutego po zakończonej liturgii mszalnej.

3. W środę, 12 stycznia, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej o godz. 17.30..

4. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku kontynuować będziemy spotkania kolędowe dla poszczególnych rejonów na Mszach św. o godz. 18.00. Każda z tych Mszy św. celebrowana będzie w intencji Parafian z danego regionu.

Po zakończonej Mszy św. ministranci i lektorzy zbierać będą na wyjazd feryjny do Zakopanego.

Poniedziałek 10 I – Kobylanka – Rozbój i Podrozbój

Wtorek 11 I – Kobylanka – Pustki i Krzyska

Środa 12 I– Kobylanka – Brzezina i Brzezinka

Czwartek 13 I – Kobylanka – Okrajek, Krygowskie, Jedle, Pańskie Pola

Piątek 14 I – Kobylanka – Wieś, Grabówki, Dębina, Zielona, Zakole

Poniedziałek 17 I – Kobylanka –Skała, Libuskie

Wtorek 18 I – Kobylanka – od żelaznego krzyża do szkoły i Podkościele-Centrum

10. Organizujemy nowy konkurs dla rozśpiewanych  dzieci. Zaśpiewaj kolędę „Lulajże Jezuniu” (jedna zwrotka i refren). Każdego uczestnika czeka nagroda. Konkurs odbędzie się 19 stycznia 2022 roku po Mszy św. o godz. 18.00. Zgłoszenia do 16 stycznia w zakrystii.

11. Zapraszamy chłopców i mężczyzn, którzy chcą pełnić posługę lektora na spotkanie na plebani w poniedziałek o godz. 19.00.

Osoby chętne do pełnienia funkcji kantora (śpiewanie psalmów w czasie Mszy św.) proszone są o kontakt z ks. Albinem

12. Taca w przyszła III Niedzielę miesiąca przeznaczona jest na wykonanie nowych alejek na cmentarzu. Prace chcemy rozpocząć wiosną.

Księża Misjonarze Saletyni z Kobylanki