INTENCJE MSZALNE OD 14.11 DO 21.11. 2021

NIEDZIELA 14.11

6.30- śp. Stanisław i Józefa/ona/Świerz

8.00- śp. Stanisław  i Rafał Ligęza i Ks. Wojciech Chochół

9.30- śp. Helena Świątkowska w 10 r. śm., i jej zm. rodzice i rodzeństwo

9.30- Za  parafian

9.30 w intencji Małgorzaty Gawlik w 100 rocznicę Urodzin

11.00- śp. Katarzyna Bogdan w 15 r. śm

11.00- śp. Dziękczynna w 18 r. urodzin Sylwii z prośbą o Boże bł.

12.30- śp. Janina Smołkowicz w 9 r. śm.,  oraz Józef, Roman i Łukasz Rogulski

18.00- śp. Stanisław i Zofia Gąsior i ich zm. dzieci

PONIEDZIAŁEK 15.11

7.00- śp. Halina Hałgas z int. brata Leszka  z żoną

7.00- śp. Halina Romanek  z int. brata Jana

18.00- śp. Władysława Kaczor  z int. wnuczki Malwiny z rodziną

18.00- Za zm. członkinie Róży MB Licheńskiej

18.00- śp. Józef i Maria Mrukowicz

WTOREK 16.11

7.00- śp. Władysław Wąsacz z int. sąsiada Stanisława z rodziną

7.00- śp. Kazimierz Szczerba  z int. córki Wioli

18.00- śp. Helena Katsualis z int. pracowników szkoły muzycznej w Korzennej

18.00- śp. Raymund  Hudyma w 1 r. śm.

18.00- rez.

ŚRODA 17.11

7.00- śp. Alicja Labut  z int. pracowników szpitalnego oddziału ratunkowego

7.00- śp. Janina   w 6 r. śm., i Wojciech Krupczak

18.00- śp. Maria Mituś  z int. chrześniaka Wiesława z rodziną

18.00- śp. Kazimierz w 21 r. śm. i Michalina Mrozek

18.00- śp. Elżbieta Wacławik w 11 r. śm.

CZWARTEK 18.11

7.00- śp. Jan Kędzior z int. chrześniaka Piotra z rodziną

7.00- rez.

18.00- śp. Ryszard Szynal  z int. siostry Danuty i Franciszka Jasińskich

18.00- sp. Halina Romanek  z int. siostrzenicy Agaty z rodziną i siostrzeńca Krzysztofa z rodziną

18.00- śp. Mariusz Pasternak w 2 r. śm.,  z int. mamy

PIĄTEK 19.11

7.00- śp. Zbigniew Buliński  z int. kuzyna Darka z rodziną

7.00- śp. Kazimierz Szczerba z int. Anny Szczerba

18.00- śp. Halina Hałgas  z int. chrześniaka Daniela  z rodziną

18.00- śp. Elżbieta, Jan i Wiesława/ona/ oraz Roman Grądalscy

18.00- śp. Ludmiła i Jan Kozłowscy

SOBOTA  20.11

7.00- śp. Wanda Bodzioch z int. rodziny Karp i Przybycień

7.00-śp. Halina Romanek z int. kuzynki Marii z rodziną

7.00- śp. Edwarda/ona/ w 1 r. śm., i Teresa oraz Kazimierz Rakoczy

18.00- śp. Zbigniew Buliński  z int. kuzyna Marka z rodziną

18.00- śp. Michalina Muzyka  w 3 r. śm., oraz Stanisław

18.00- śp. Lucjan Trojanowicz  z int. syna Wojciecha z rodziną

NIEDZIELA 21.11

6.30- Dziękczynna w 55 r. urodzin z prośbą o Boże bł.

8.00- śp. Halina i Aleksander w 7 r. śm.,  Żegleń

8.00- śp. Emilia Przybyłowicz w 25 r. śm., Józef i Urszula Przybyłowicz

9.30- śp. Anna Pawłowska i Eugenia Piecuch

11.00- W int. członkiń Róży MB Szkaplerznej

12.30- śp. Władysława/ona/Oleszkowicz  z int.  koleżanek i kolegów córki Elżbiety z Firmy Nutrimed

15.00- W int. dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców

18.00- śp. Jerzy Puchajda oraz Genowefa i Kazimierz Grądalscy