TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 14 listopada 2021

1. W przyszłą niedzielę zakończymy rok liturgiczny uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Niedziela ta jest świętem patronalnym Liturgicznej Służby Ołtarza. Dziękujemy ministrantom i lektorom za ich służbę. Na Mszy o godz. 11.00 dwunastu młodych chłopców złoży przyrzeczenia i zostanie włączonych do grona ministrantów. Gratulujemy im decyzji i dziękujemy ich Rodzicom za zaufanie.

W najbliższą niedzielę dodatkowe Msze św.:

– dla Wspólnoty Wiara i Światło o godz. 14.00;

– dla Dzieci Komunijnych i ich Rodziców o godz. 15.00.

3. Przez cały listopad do skrzynek w kościele można składać wypominki roczne i listopadowe. W ciągu całego roku w każdą niedzielę o godz. 7.30 zapraszamy na wypominki roczne. W każdy dzień listopada wypominki o godz.. 17.30.

4. W TYM TYGODNIU NA NAB. WYPOMINKOWE O 17.30 ZAPRASZAMY:

DZISIAJ Kobylanka – Podkościele, Centrum;

PONIEDZIAŁEK – Dominikowice Podlesie

WTOREK –Dominikowice Osiny

ŚRODA – Dominikowice Osiek

CZWARTEK Kobylanka – Skała, Libuskie,

PIĄTEK  – Kobylanka- od Żelaznego Krzyża w str. szkoły:

SOBOTAKobylankaWieś, Grabówki, Dębina, ul. Zielona, ul. Zakole;

NIEDZIELA – Kobylanka – Brzezina, Brzezinka, Okrajek, Krygowskie, Jedle, Pańskie Pola;

5. Dziękujemy za ofiary składane na cele duszpasterskie i inwestycyjne.  Za materiał i prace  przy skończonej już alejce na nowym cmentarzu wydaliśmy 16 tys. 200 zł. Rozpoczęliśmy prace  przy najdłuższej alejce na starym cmentarzu. Przewidywany kosz ok. 18 tysięcy złotych. W najbliższą III niedzielę miesiąca zbieramy pieniądze na ten cel.

6. Misjonarze Saletyni z Krzywego Rogu na Ukrainie dziękują za 8 tysięcy złotych, które złożyliście w Niedzielę misyjną na wsparcie tej misji. Dziękują również za 200 intencji mszalnych wraz z ofiarami , które im przekazaliśmy. Za przekazane w ostatnim czasie 120 intencji mszalnych  ze stypendiami dziękują również Saletyni ze Słowacji.

7. Nasza Parafianka p. Małgorzata Gawlik 29 października skończyła 100 lat życia. Drogiej Jubilatce życzymy Bożego błogosławieństwa, pokoju serca, radości i zdrowia. Jako dar ofiarujemy modlitwę w formie Mszy św. w Jej intencji, która będzie odprawiona dzisiaj o godz. 9.30.

8. Wieczór Uwielbienia Chrystusa Ukrzyżowanego został przełożony na piątek 26 listopada.

9. Koło Miłośników Ziemi Kobylańsko – Dominikowickiej zaprasza wszystkich chętnych na Wieczornicę Patriotyczną która odbędzie się 21 listopada 2021 r. ( niedziela ) o godz. 15.30 w sali Wiejskiego Domu Kultury w Kobylance. Wystąpią: Zespół Folklorystyczny „Rutycz” z Kobylanki i członkowie KMZK-D.

Misjonarze Saletyni z Kobylanki