INTENCJE MSZALNE OD 7.11 DO 14.11.2021

NIEDZIELA 7.11

6.30 – śp. Bronisława /ona/ w 24 r. śm., i Tadeusz w 37 r. śm. Markowicz

8.00- śp. Maria i Jan Hajduk, Helena Lewińska i ich zm. rodzice

8.00-śp. Jan Toczek  z int. współpracowników córek z banku Pekao SA

9.30- śp. Franciszek Włodarczyk w 9 r. śm., i jego zm. rodzice Aniela i Władysław

11.00- śp. Leszek Rusnak w 15 r. śm.,

12.30- śp. Jan Sierota w 47. r. śm.  i jego zm. rodzice  oraz Katarzyna i Janina Sierota

12.30- śp. Stanisław Musiał   z int. żony

18.00- śp. Genowefa w 13 r. śm., oraz Antoni Krupczak i Zygmunt Kozłowski

PONIEDZIAŁEK 8.11

7.00- śp. Eugeniusz Knapik  z int. kuzynów Jana i Ryszarda z kuzynami

7.00- śp. Kunegunda Król i zm. mąż oraz rodzice

7.00- śp. Aleksander Przybyłowicz w 30 dniu po śm. z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Jan Markowicz  z int. rodziny Lesieckich ze Stróż

18.00- śp. Józefa /ona/ i Władysław Czajka

18.00- Dziękczynna do Pana Jezusa Ukrzyż. za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże bł. dla Janiny i Stanisława

WTOREK 9.11

7.00- śp. Władysława Kaczor  z int. syna Stanisława z żoną

7.00- śp. Halina Romanek  z int. siostry Genowefy

7.00- śp. Tadeusz Gorzkowicz w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Mariusz Pasternak  z int. koleżanek i kolegów oraz rodziców i wychowawcy córki Ani ze SP w Ropicy Polskiej

18.00- śp. Lucjan Trojanowicz   z int. syna Michała

18.00- śp. Maria , Władysław Ptaszkiewicz oraz Halina i Bronisław Romanek i ich synowie

ŚRODA 10.11

7.00-śp. Maria Mituś  z int. chrześniaka Jerzego  z rodziną

7.00- śp. Wawrzyniec Glista w 35 r. śm., oraz Józefa /ona/ i Julia i ich rodzice i rodzeństwo

18.00- śp. Alicja Labut  z int. kuzyna Józefa Ryba  z rodziną z Tarnowca

18.00- śp. Helena i Franciszek Zimowscy i ich rodzice

18.00- śp. Jerzy Woźniak w 3 r. śm. i jego zm. rodzice

CZWARTEK 11.11

7.00- śp. Halina Hałgas  z int. swatów i rodziny Banachów

7.00- śp. Roman Przybycień w 13 r. śm., i Władysława/ona/

18.00- W int. Ojczyzny

18.00- śp. Kazimierz Basista w 13 r. śm., i jego zm. rodzice oraz rodzeństwo

18.00- O zdrowie i Boże bł. w rodzinie Barbary

PIĄTEK 12.11

7.00- śp. Jan Kędzior z int. kuzynki z mężem

7.00- O Boże bł. i zdrowie dla rodzin Czarneckich i Krajewskiech

18.00- śp. Władysław Wąsacz  z int. szwagra Kazimierza z rodziną

18.00- śp. Krzysztof i Tadeusz Belczyk

18.00- śp. Halina Romanek   z int. brata Kazimierza

SOBOTA 13.11

7.00- śp. Krystyna Walczyk w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

7.00- Za zm. rodziców, braci i syna Wojciecha

7.00-rez.

18.00- śp. Joanna Sarnecka  z int. córki

18.00-śp.Wacław Bajorek i jego zm. rodzice

18.00-śp. Maria Bulińska i jej zm. ojciec, brat i teściowie oraz o łaskę wiary w rodzinie

NIEDZIELA 14.11

6.30- śp. Stanisław i Józefa/ona/Świerz

8.00- śp. Stanisław  i Rafał Ligęza i Ks. Wojciech Chochół

9.30- śp. Helena Świątkowska w 10 r. śm., i jej zm. rodzice i rodzeństwo

11.00- śp. Katarzyna Bogdan w 15 r. śm

11.00- śp. Dziękczynna w 18 r. urodzin Sylwii z prośbą o Boże bł.

12.30- śp. Janina Smołkowicz w 9 r. śm.,  oraz Józef, Roman i Łukasz Rogulski

18.00- śp. Stanisław i Zofia Gąsior i ich zm. dzieci