DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 3 października 2021

1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Będziemy rozważali tajemnice Boże, wzywali wstawiennictwa Matki Bożej i przedstawiali Bogu codzienne sprawy własne, najbliższych i tych, którzy powierzają się naszej pamięci. Zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach. Każdego dnia zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15. Dzieci ze Szkoły Podstawowej spotkają się na różańcu w środę o 17.15.

2. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic.

3. Otoczmy szczególną modlitwą dzieci pierwszokomunijne, którym w środę o godz. 17.15 na rozpoczęcie modlitwy różańcowej wręczymy ich pierwsze pobłogosławione różańce.

4. Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania:

– grupa z Dominikowic w kaplicy, w Dominikowicach we wtorek o godz. 19.00.

– grupa z Kobylanki w kościele w Kobylance w piątek o godz. 19.00;

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. „Chcesz świętych kapłanów? Módl się za nich”. W odpowiedzi na to wezwanie zapraszamy do modlitwy za kapłanów z naszej parafii.

6.W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić pod hasłem NIE LEKAJCIE SIĘ 21. Dzień Papieski. Ofiary do puszek po Mszach św. przeznaczone na stypendium dla zdolnej młodzieży z małych miejscowości.

7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Franciszek Witnik i śp. Władysława Rządca. Pamiętajmy o nich w modlitwach.

8. W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek 4 października – św. Franciszek z Asyżu;

– we wtorek 5 października – św. Faustyna Kowalska:

– w czwartek 7 października – Najświętsza Maryja Panna Różańcowa – patronka wspólnot Żywego Różańca.

9. Zakład Kominiarski KOMINIARCZYK  zawiadamia mieszkańców Kobylanki, że kontrola i czyszczenie kominów będzie miało miejsce 6 października (do skutku). Cena 25 zł.