INTENCJE MSZALNE OD 12.09 DO 19.09.2021

NIEDZIELA 12.09

6.30- śp. Julianna Dykas w 2 r. śm., oraz Stanisław w 44 r. śm., z int. rodziny

8.30- śp. Stefania w r. śm., oraz Władysław Konopka

11.00- śp. Jan  i Maria Pabis oraz Krystyna Gogola i zm. z rodziny

11.00- W 30 r. urodzin Przemysława Rąpały o Boże bł.

11.00- W int. parafian i pielgrzymów

18.00- śp. Hermina Bednarz w 27 r. śm., Józef w 25 r. śm., i zm. z rodziny Bednarzów

PONIEDZIAŁEK 13.09

8.00- śp. Piotr Woźniak   z int. wujka Romana z żoną Teresą

8.00- śp. Maria Bulińska , jej zm. ojciec, brat, teściowie i o łaskę wiary w rodzinie

8.00- śp. Eleonora Król w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Maria Kudłaty z int. swatowej  z Moszczenicy

18.00- śp. Wacław Bajorek

18.00- śp. Stanisława/ona/ i Katarzyna Woźniak

WTOREK 14.09

8.00- śp. Helena Katsualis z int. rodzin Wróbel z Chicago

8.00- Dziękczynna za uzdrowienie Marii i Józefa

18.00- śp. Stanisław Karp  z int. sąsiadów Jasińskich

18.00- śp. Józef i Bronisława/ona/ Bara

18.00- Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł. w rodzinie Belczyków

ŚRODA 15.09

7.00- śp. Alicja Labut  z int.  parcowników  bloku operacyjnego szpitala w Gorlicach

7.00- śp. Izydor Polak w 30 dniu po śm.,  z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Piotr Tomalski z int. Daniela Pyznar  z rodziną

18.00-Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Joanny i Marcina w 3 r. ślubu  z int. rodziców

18.00- śp. Zdzisław Wal i jego zm. rodzice

CZWARTEK 16.09

7.00- śp. Irena Apola  z int. chrześniaka Leszka z rodziną

7.00- śp. Bronisław Świątkowski z int. siostry Marii

7.00- śp. Lucjan Trojanowicz w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Maria Mituś z int. brata z żoną

18.00- śp. Jan, Ludwika/ona/ i Stanisław Piecuch

18.00- O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Stanisława w 20 r. ślubu

PIĄTEK 17.09

7.00- śp. Eugeniusz Knapik  z int. swatowej Anny

7.00- śp. Julian w r. śm.

7.00- śp. Barbara Plata w 30 dniu po śm. z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Władysław  Wąsacz  z int. sąsiadów Przybyło, Rudzki, Tomasz i Marek Czech

z rodzinami

18.00- śp. Adolf Hałgas w1 r. śm.

18.00- śp. Bernadetta w 11 r. śm., i jej zm. rodzice

SOBOTA 18.09

7.00- śp. Alicja Labut  z int. rodzin Przybyłowicz i Duda

 18.00- śp. Julian Dyląg w 1 r. śm., z int. żony

18.00- śp. Marek , Janina i Eugeniusz Zastępa

NIEDZIELA 19.09

6.30- śp. Eugenia Barańska i jej zm. rodzice i rodzeństwo

8.00- śp. Halina i Stanisław Stępień

9.30- W int. Wspólnoty Misjonarzy Saletynów pracujących w Kobylance

11.00- śp. Eleonora w 41 r. śm., i  Piotr Duda  i zm. z rodziny

12.30- śp. Władysława /ona/ Oleszkowicz  z int. współpracowników córki Elżbiety z oddziału chirurgii

18.00- śp. Maria Wal w 6 r. śm.