INTENCJE MSZALNE 08-15 SIERPNIA 2021



NIEDZIELA 08 SIERPNIA
6.30 – dziękczynna za wszelkie łaski z prośbą o dalsze Boże błog. dla rodziny Czernieckich
8.00 – śp. Stanisław Ligęza w 14 r. śm. i jego syn Rafał
8.00 – dziękczynna w 10 r. ślubu Pauliny i Macieja z prośbą o potrzebne łaski w rodzinie
9.30 – śp. Franciszek Bara w 41 r. śm. i jego zm. rodzice i rodzeństwo
11.00 – dziękczynna w 20 r. ślubu Renaty i Czesława z prośbą o Boże błog. dla rodziny
12.30 – śp. Maria w 23 r. śm. oraz Jan Oczkowicz
18.00 – śp. Władysława (k) Oleszkowicz z int. kuzynki Pelagii Bogdan z mężem
PONIEDZIAŁEK 09 SIERPNIA
7.00 – śp. Mariusz Pasternak z int. koleżanek i kolegów z kuźni Glinik
7.00 – śp. Irena Pawlak w 30 dniu po śmierci z int. uczestników pogrzebu
7.00 – w int. Panu Bogu wiadomej
18.00 – Katarzyna Hajduk z int. kuzynki Anety z mężem i z synem
18.00 – dziękczynno-błagalna w 7 r. ślubu Barbary i Wiesława
WTOREK 10 SIERPNIA
7.00 – z prośbą o Boże błog. dla wnuków w pracy i rodzinie
18.00 – śp. Andrzej Marynowski z int. sąsiadów Osika, Gomułka Gryboś-Nowicka, Gomułka
18.00 – śp. Zdzisław Świndryk w 8 r. śm. oraz Barbara i ich zmarli rodzice
ŚRODA 11 SIERPNIA
7.00 – rez.
18.00 – śp. Józefa Tumidajska z int. syna Bronisława z rodziną
18.00 – śp. Bronisław Szurek
CZWARTEK 12 SIERPNIA
7.00 – śp. Maria Hajduk z int. swatów Marii i Edwarda Zielińskich
7.00 – śp. Barbara Siewiera w 9 r. śm.
18.00 – Stanisław Karp z int. siostry Alicji z rodziną
PIĄTEK 13 SIERPNIA
7.00 – Władysław Wąsacz z int. siostrzenicy Iwony z rodziną
18.00 – dziękczynna w 12 r. ślubu Wioletty i Sławomira oraz 5 r. ślubu Anny i Mirosława
18.00 – śp. Maria Bulińska i jej zm. ojciec, brat, teściowie oraz o łaskę wiary w rodzinie
SOBOTA 14 SIERPNIA
7.00 – śp. Wacław Bajorek
7.00 – śp. Irena Jasiczek w 30 dniu po śm. z int. uczestników pogrzebu
7.00 – o błog. Boże dla Joanny i Damiana
18.00 – śp. Genowefa Grądalska z int. wnuków i prawnuków
18.00 – Ewelina i Janusz Pawłowscy w 17 r. ślubu
NIEDZIELA 15 SIERPNIA
6.30 – śp. Karol Grądalski
8.00 – śp. Maria Czech z int. braci Józefa, Tadeusza, Jana z rodzinami
9.30 – za parafian
11.00 – śp. Maria i Wojciech Skałba i ich rodzice i dziadkowie
12.30 – śp. Hermina w 28 r. i Bolesław Piecuch
18.00 – śp. Józefa (k) Wrona w 11 r. śm. z int. wnuk