INTENCJE MSZALNE OD 30.05 DO 6.06.2021

NIEDZIELA 30.05

6.30- O zdrowie i Boże bł. dla wnuków Natalii, Kacpra Juliana i ich rodziców

8.00- śp. Halina i Aleksandra  Żegleń w 18. r. śm.

9.30- śp. Stanisław w 32 r. śm., i Genowefa Ciślak

11.00- śp. Piotr Tomalski  z int. rodziców i dzieci zespołu TURBO ANIOŁY

12.30- śp. Joanna Ostrowska z okazji imienin i zm. teściowie

18.00- śp. Helena, Franciszek Pabis i zm. rodzice i rodzeństwo

PONIEDZIAŁEK 31.05

7.00- śp. Piotr Woźniak  z int. szwagra Piotra  z rodziną

7.00- śp. Maria Karp w 1 r. śm.,

18.00- śp. Mieczysław Przybycień  z int. brata Tadeusza z żoną

18.00- Za zm. z rodzin Tenerowicz i Przybycień

18.00- śp. Leszek w 15 r. śm. i Irena Nalepa

WTOREK 1.06

7.00- śp. Stefania Osikowicz  z int. chrześnicy Bożeny  z Gorlic z rodziną

7.00- śp. Beata Bogusz  z int. rodziców

18.00- śp. Władysława/ona/ Kaczor  z int. siostry z rodziną

18.00- śp. Stanisława/ona/ Foryś w 6 r. śm., i jej syn Włodzimierz

18.00- śp. Wiktoria w 28 r. śm., Wojciech Sikora i ich zm. rodzice i córka Barbara

ŚRODA 2.06

7.00- śp. Wiesław Łaskawski  z int. chóru Arka

7.00- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Jana i Marii w 60 r. ślubu

18.00- śp. Stanisław Karp  z int. Mirosława i Sławomira Osikowicz z rodzicami

18.00- śp. Łukasz Rogulski w 9 r. śm., Janina , Józef i Roman Smołkowicz

18.00 – śp. Maria Wal  zint. siostry Janiny

CZWARTEK 3.06 – BOŻE CIAŁO

7.00- O Boże bł. dla Kingi Filip – dziękczynno – błagalna

7.00- śp. Leszek w 15 r. śm. i Irena Nalepa

9.00- Za parafian

9.00- śp. Henryk Rybczyk  z int. rodziny Dobek

9.00- śp. Katarzyna Bogdan i zm. jej rodzice oraz rodzeństwo

12.30- O wyjście z nałogu i nawrócenie dla Marcina

18.00- O powrót do zdrowia dla Wiliama i Krystyny

PIĄTEK 4.06

7.00- śp. Alicja Labut  z int. rodziny Woźniaków i Latasiewiczów

18.00- śp. Zofia Berdychowska  z int. sąsiadów Nogowków

18.00- śp. Honorata , Jan Szymczak

18.00- śp. Jan i Zofia Szura i ich zm. córki i synowie

18.00- śp. Janina i Adam Sikora

SOBOTA 5.06

7.00- śp. Irena Apola  z int. córki Lucyny  z mężem z rodziną

7.00- śp. Ryszard Karpiński w 30 dniu po śm.,  z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Janina Posłuszny  z int. kuzynki Teresy z rodziną

18.00- śp. Piotr Tomalski  w 2 r. śm.

18.00- śp. Katarzyna Sierota w 28 r.śm. i Jan i ich zm. rodzice i Janina Sierota

NIEDZIELA 6.06

6.30- Dziękczynna w 49 r. urodzin Piotra z prośba o Boże bł.

8.00- śp. Władysław w r. śm. i Stefania Konopka

9.30- Dziękczynna w 25 r. ślubu Grażyny i Franciszka z prośbą o Boże bł. w rodzinie

11.00- śp. Wanda Bodzioch w 1 r. śm. i jej zm. rodzice i brat

11.00- śp. Beata Bogusz  z int. córki Diany z rodziną i syna Damiana

12.30- śp. Bronisław Moskal i jego zm. rodzice i rodzeństwo

18.00- śp. Leszek Rusnak  z okazji imienin