INTENCJE MSZALNE OD 9.05 DO 16.05.2021

NIEDZIELA 9.05

6.30- śp. Krystyna i Stanisław Karp oraz  zm. z rodziny

8.00- śp. Stanisława i Tadeusz Przybyłowicz

9.30- śp. Wanda Bodzioch  z int. bratanicy Anny z rodziną

11.00- śp. Elżbieta i Jan w 11 r. śm., Wiesława/ona/ i Roman Grądalscy

12.30- śp. Tadeusz Kluska w 37 r. śm. i jego zm. rodzice i syn

18.00- rez.

PONIEDZIAŁEK 10.05

7.00- śp. Wiesław Łaskawski z int. chrzestnego Michała

7.00-śp. Olga Markowicz w 30 dniu po śm.  z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Zofia Berdychowska z int. sąsiadów Mazurów

18.00- śp. Stanisław Przybyło  i jego zm. dziadkowie

18.00- śp. Eugeniusz Przybycień w 11 r. śm. i jego zm. rodzice

WTOREK 11.05

7.00- śp. Piotr Tomalski  z int. zarządu PDM Godrom

7.00- śp. Bogusława Śliska w 5 r. śm. z int. dzieci

18.00- śp. Piotr Woźniak  z int. teściowej

18.00- śp. Eugeniusz Knapik  z int. córki Beaty z rodziną

18.00- śp. Maria i Jan Brzezowscy i ich zm. rodzice i dzieci

ŚRODA 12.05

7.00- śp. Władysława Kaczor  z int. rodziny Polak

7.00- śp. Józef Stabach w 13 r. śm., Zbigniew Wantuch i ich zm. rodzice oraz Jan Czuryło

18.00- śp. Janina Posłuszny z int. sąsiadów

18.00- śp. Maria Gromala i jej zm. rodzice i teściowie

18.00- O powrót do zdrowia dla Krzysztofa

CZWARTEK 13.05

7.00- śp. Mieczysław Przybycień  z int. chrześnicy Wandy z mężem

7.00- śp. Tomasz i Jacek Gajewski w 30 r. śm

18.00- śp. Stefania Osikowicz z int. Koła Gosp. z Dominikowic

18.00-śp. Wacław Bajorek

18.00- śp. Maria Bulińska, jej Ojciec, brat i teściowie, oraz o łaskę wiary w rodzinie

PIĄTEK 14.05

7.00- śp. Wojciech Kędzior z int. sąsiadów Marka z Magdą

7.00- Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla rodziny Silniewiczów

18.00- śp. Stanisław Karp z int. rodziny Świndryków i kuzynki Teresy Jurusik

18.00- śp. Stanisław Kaszałowicz

18.00- Dziękczynna w 40 r. ślubu Ewy i Eugeniusza

SOBOTA 15.05

7.00- śp. Alicja Labut z int. córki Anny  z Maciejem

7.00- rez.

18.00- śp. Piotr Tomalski z int. wspólnoty Odnowy w Duchu św. z Gorlic

18.00- śp. Janusz Woźniak w 3 r. śm.

18.00- śp. Zofia i Józef Grądalscy

NIEDZIELA 16.05

6.30- rez.

8.00- śp. Genowefa Rurka

9.30- O zdrowie i Boże bł. dla członkiń róży M. B. Częstochowskiej

11.00- śp. Wiktor i Leokadia Woźniak w r. śm.

12.30- śp. Maria Czech z int. szwagra Stanisława z żoną

18.00- rez.