CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY – 25 kwietnia 2021

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe.

3. W dniu 1 maja br. (sobota) Księża Biskupi dokonają aktu zawierzenia naszej diecezji św. Józefowi. W niedzielę, 2 maja br., dokonamy aktu zawierzenia św. Józefowi naszej parafii.

Od środy, 28 kwietnia br., odprawimy w naszej parafii  Triduum do św. Józefa, przygotowujące do aktu zawierzenia. Zapraszamy w każdy z tych dni na Mszę św. z kazaniem o św. Józefie o godz. 18.00.

4. W piątek odbędzie się spowiedź dla dzieci, które w tym roku po raz pierwszy zjednoczą się z Panem Jezusem w Komunii św. Do spowiedzi wraz z dziećmi zapraszamy ich rodziców i chrzestnych. Spowiedź dla dzieci ze Szkoły w Kobylance rozpocznie się o godz. 15.00, dla dzieci z Dominikowic o godz. 16.00.

5. W sobotę 1 maja w Uroczystość św. Józefa przeżywać będziemy w parafii uroczystość I komunii św.. Dzieci będą przystępować do Komunii św. klasami na czterech Mszach św. Ze względu na wymogi sanitarne w kościele wraz z dziećmi przebywają ich rodzice i chrzestni. Pozostałe osoby mogą zająć miejsce na ławkach poza kościołem.

W najbliższa niedzielę dodatkowa Msza św. dla wszystkich dzieci, które dzień wcześniej przyjęły do serc Pana Jezusa o godz. 15.00. Jeżeli będzie ładna pogoda spróbujemy zorganizować tę Mszę św. na ołtarzu polowym zachowując wymagane zasady.

Ze względu na uroczystości nabożeństwo I sobotnie prosimy odprawić indywidualnie. Z tych samych powodów nie odwiedzimy w tym dniu chorych.

6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Czesław Bieryt i śp. Anna Bogdan. Pamiętajmy o nich w modlitwach.

7. Po Mszach św. zachęcamy do nabycia dwupłytowego albumu zespołu TURBO ANIOŁY. Cena 25 zł.