INTENCJE MSZALNE OD 18.04 DO 25.04 2021

NIEDZIELA 18.04

6.30- śp. Józef i Leopolda /ona/ Krupczak

8.00-  śp. Maria i Władysław Krupka oraz Anna i Michał Obrzut

9.30- śp. Maria i Andrzej Karp

11.00- O zdrowie dla Józefy Goniacz, Krystyny Girzyńskiej oraz Janiny  i Zbigniewa Puciłowskich

11.00- Za parafian

11.00- śp. Teresa Belczyk  z int. wnuka Adriana z żoną i dziećmi

12.30- śp. Władysława /ona/ Oleszkowicz  z int. rodziny Tabaj

12.30- Za zm. z rodziny Kuraś

15.00- Wiara i Światło

18.00- śp. Natalia i Michał Żurowscy i ich zm. rodzice

PONIEDZIAŁEK 19.04

7.00- śp. Wiesław Łaskawski  z int. matki chrzestnej Kamili Łaskawskiej

7.00- śp. Bronisława Zielińska w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Zofia Berdychowska  z int. kuzyna Zbigniewa Dziedzic z rodziną

18.00- śp. Genowefa, Stanisław i Marian Stawiarski

18.00- śp. Jan Tumidajewicz w 38 r. śm.

WTOREK 20.04

7.00- śp. Piotr Woźniak z int. szwagra  Zbigniewa  z rodziną

7.00- śp. Salomea Jamro w 30 dniu po śm.  z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Wojciech Konior  z int. kuzynki Jadwigi  z mężem

18.00- śp. Stanisława /ona/ i Franciszek  z int. wnuka Piotra

18.00- śp. Antoni Ziemba  w 30 r. śm., i zm. z rodziny , Wiktoria i Franciszek Bajorek oraz Magdalena i Krzysztof Żmigridzcy

ŚRODA 21.04

7.00- śp. Stanisław Karp  z int. swatów Michalików

7.00- śp. Jan Hajduk   z int. chrześniaka Dariusza Białonia  z rodziną

18.00- śp. Mieczysław Przybycień  z int. brata Czesława  z żoną

18.00- śp. Eugeniusz Przybycień  z int. wnuka Marcina z żona i Helenką

CZWARTEK 22.04

7.00- śp. Krystyna Lach z int. kuzyna Roberta  z rodziną

7.00- Za zmarłe członkinie Róży M.B. Szkaplerznej

18.00- śp. Irena Apole  z int. syna Romana z żoną Krystyną

18.00- śp. Stanisław w 26 r. śm., i Józefa /ona/ i Jan Pietrzycki

18.00- śp.  Michalina wal z int. rodziny Kaszałowiczów z Klęczan

PIĄTEK 23.04

7.00- śp. Maria Kudłaty  z int. wnuczek Justyny, Katarzyny , Magdaleny  z rodzinami

7.00- śp. Bogusława Wietecha w 1 r. śm.,  oraz Michał  z int. córki Aliny z rodziną

18.00- śp. Alicja Labut  z int. syna Wiktora

18.00- śp. Wojciech i Maria Skałba i ich zm. rodzice i dziadkowie

18.00- śp. Franciszek i Matylda Nowak  i ich zm. rodzice

SOBOTA 24.04

7.00- śp. Czesław Przybycień  w 4 r. śm.,

18.00- śp. Jan Kędzior  z int. Anny i Stanisława Tapek  z rodziną

18.00- Dziękczynna w 45 r. ślubu Marii i Zbigniewa  z prośbą o dalsze Boże bł.

18.00- śp. Józefa /ona/ i  Władysław Majka

NIEDZIELA 25.04

6.30- śp. Jan Zachacz w 7 r. śm., i jego zm. rodzice

8.00- O zdrowie dla Tadeusza

8.00- Do Pana Jezusa Ukrzyżowanego o Boże bł. w rodzinie

9.30- śp. Leokadia w 6 r. śm. i Wiktor Woźniak

11.00- Dziękczynna w 30 r. ślubu Renaty i Sławomira  z prośbą o dalsze Boże bł.

12.30- Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. w 26 r. ślubu Grażyny i Waldemara

18.00- Dziękczynna za otrzymane łaski  w 15 r. ślubu Marty i Stanisława  z prośba o Boże bł.