INTENCJE MSZALNE OD 11.04.DO 18.04.2021 R.

NIEDZIELA 11.04

6.30- ŚP. Zofia Pabis w 8r. śm. i Bolesław Pabis

8.00- śp. Kazimierz Warzyca

8.00-śp. Józef i Maria Duda i ich zmarli rodzice

9.30- śp. Wojciech Dyląg  z int.  koleżanek   z Domu Caritas  w Gorlicach

11.00- śp. Tomasz Górski

12.30- śp. Alicja Labut  z int. męża Andrzeja

15.00- w int. dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin

18.00- śp. Piotr Tomalski  z int. syna Grzegorza

PONIEDZIAŁEK 12.04

7.00- śp. Krystyna Lech z int. kuzyna Sławomira  z rodziną

7.00- dziękczynna w 1 r. urodzin Rozalki z prośbą o Boże błog.

18.00- śp. Wiesław Łaskawski  z int. cioci i wujka Hejmejów

18.00- śp. Wikroria Bogusz w 3 r. śm.

18.00-śp. Maria i Józef Mrukowicz i ich zm. rodzice

WTOREK 13.04

7.00- śp. Janina Posłuszny  z int. rodziny Studniarzów

7.00- śp. Wacław Bajorek i jego teściowie

18.00- śp. Stanisław Karp  z int. chóru Arka

18.00- śp. Władysława /ona/ Paściak z int. kuzynki Natalii z rodziną

18.00- śp. Maria Bulińska i jej zm. ojciec, brat i teściowie oraz o łaskę wiary w rodzinie

18.00- w int. Haliny i Jana w 30 r.  ślubu

ŚRODA  14.04

7.00- śp. Zofia Berdychowska  z int. kuzyna Jacka z rodziną

7.00- śp. Roman i Anna w 7 r. śm

18.00- śp. Wojciech Konior  z int. kuzyna Jana z rodziną

18.00- śp. Wojciech Duda w 1r. śmierci

18.00- śp. Wojciech Sajchta w 42 r. śm. i jego zmarli rodzice

CZWARTEK 15.04

7.00- śp. Mieczysław Przybycień  z int. rodziny Rządców

7.00 – śp. Juliusz Belcer w 30 dniu po śm. z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Alicja Labut  z int. syna Szymona  z rodziną

18.00- śp. Tadeusz Pabis  w 8 r. śm., i jego zm. rodzice

18.00- śp. Michał Wal   z int. rodziny z Klęczan

PIĄTEK  16.04

7.00- śp. Piotr Woźniak  z int. rodziny Piecuch

7.00- o zdrowie dla syna i potrzebne łaski

18.00- śp. Maria Kudłaty  z córki Krystyny z mężem

18.00- śp. Anna Świerz w 19 r. śm. i jej zm. rodzice i mąż Józef, z int. wnuczki Władysławy

18.00- śp. Genaniusz  i  Artur  Duliniec

SOBOTA 17.04

7.00- śp. Władysław Wąsacz  z int. wnuka Bartłomieja

7.00- śp. Ludwika /ona/ Stanek w 14 r. śm., i Stanisława /ona/ Kościelniak

7.00- o powrót do zdrowia dla Radosława

18.00- śp. Ryszard Szynal  z int. syna Pawła z żoną i dziećmi

18.00- śp. Przemysław Wąsewicz w 1 r. śm. z int. żony z synami

NIEDZIELA 18.04

6.30- rez.

8.00-  śp. Maria i Władysław Krupka oraz Anna i  Michał  Obrzut

9.30- śp. Maria i Andrzej Karp

11.00- rez.

11.00- śp. Teresa Belczyk z int. wnuka Adriana z żoną i dziećmi

12.30- śp. Władysława /ona/ Oleszkowicz  z int. rodziny Tabaj

12.30- za zmarłych z rodziny Kuraś

18.00- śp. Natalia i Michał Żurowscy i ich zm. rodzice