INTENCJE MSZALNIE OD 21.03 DO 28.03.2021

NIEDZIELA 21.03

6.30- śp. Jacek Petka  w 2 r. śm.,

8.00- śp. Maria i Władysław Ludwin

8.00- śp. Józefa/ona/ i Maksymilian Fabis

9.30- śp. Zofia i Marian Podobińscy i ich. zm. rodzice i rodzeństwo

11.00- śp. Maria Hajduk w 1 r. śm., i jej zm. rodzice i  brat

11.00- śp. Zbigniew Karp w 3 r. śm.,  z okazji imienin

12.30- śp. Anna Pabisińska w 4 r. śm.

16.00- śp. Anna w 4 r. śm., Amalia, Maria, Jan i Kazimierz Pabisińscy

PONIEDZIAŁEK 22.03

7.00- śp. Wojciech Konior  z int. siostrzeńca Piotra

7.00- śp. Mieczysław w 23 r. śm. i jego żona Janina

18.00- śp. Zofia Berdychowska  z int. cioci Heleny Dziedzic

18.00- śp. Anna, Józef, Jan Bajorek i Kazimierz Przybyłowicz

WTOREK 23.03

7.00- śp. Janina Stasik  z int. rodziny Morozów z Haczowa

7.00- śp. Zbigniew Buliński

18.00- śp. Wojciech Dyląg  z int. siostrzeńca Darka

18.00- śp. Józef Wilczkiewicz  i jego zm. rodzice, teściowie i rodzeństwo

18.00- śp. Krystyna i Franciszek Gajeccy i ich zm. rodzice

ŚRODA 24.03

7.00- śp. Janina Posłuszny  z int. rodziny Mołda

7.00- śp. Rozalia Skoczeń , Jan Koszyk, Jan Skoczeń

18.00- śp. Krystyna Lech  z int. rodziców

18.00- śp. Stanisław Szydłowski w 5 r. śm.

CZWARTEK 25.03

8.00- śp. Mieczysław Przybycień  z int. szwagra Mariana

8.00- śp. Marianna Białobok w 20 r. śm. i jej męża, rodziców i rodzeństwo

9.30- wolna

16.30- śp. Teresa Belczyk  z int. wnuka Damiana z rodziną

18.00- śp. Wiesław Łaskawski  z int. mamy

18.00- śp. Maria Czermińska w 2 r. śm.

PIĄTEK 26.03

7.00- śp. Wojciech Konior  z int. chrześniaka Macieja

7.00- śp. Eleonora Kruziel  w 11 r. śm., i Władysław

18.00-śp. Karol Truty  z int. kuzyna Piotra Koszyk z rodziną

18.00- śp. Wojciech Dyląg z int. chrześniaka Kamila z rodziną

SOBOTA 27.03

7.00- śp. Piotr Tomalski  z int. koleżanek i kolegów z klasy 7 b SP Dominikowice oraz wychowawcy

7.00- śp. Marian Kawałkowski w 7 r. śm.

7.00- śp. Eugeniusz Gorzkowicz w 7 r. śm.

18.00- śp. Jan Rurka

NIEDZIELA 28.03

6.30- śp. Wanda Bodzioch  z int. bata Jana

8.00- śp. Stanisław Belczyk w 25 r. śm.

9.30- śp. Maria Hałgas w 2 r. śm.

9.30- śp. Łukasz Stawarski  z int. rodzeństwa

11.00- śp. Karol w 2 r. śm.

11.00- W int. pracowników Gminy

12.30- śp. Piotr Tomalski  z int. żony i córki Anny

12.30- śp. Tadeusz Walczyk w 1 r. śm.

16.00- śp. Janina  w 29 r. śm., Stanisław w 3 r. śm., Helena i Franciszek Pabis