INTENCJE MSZALNE OD 14.03 DO 21.03.2021

NIEDZIELA 14.03; Rekolekcje

6.30- śp. Kazimierz w 45 r. śm., i Wiktoria Przybycień

8.00- śp. Stanisław i Rafał Ligęza oraz Adam Sędek

9.30- śp. Czesława/ona/ i Henryk Rybczykowie

11.00- śp. Helena Bodzioch w 7 r. śm., i jej zm. rodzice i rodzeństwo

12.30- śp. Katarzyna i Józef Żyrkowscy i Jan Konieczny

16.00- śp. Antoni Prokop w 9r. śm., i jego zm. rodzice

PONIEDZIAŁEK 15.03; Rekolekcje

10.00- śp. Krystyna Lech  z int. kuzynki Iwony z mężem

16.30- śp. Teresa Belczyk z int. córki Ireny z mężem

19.00- śp. Zofia Berychowska   z int. brata Marka Dziedzic  z rodziną

19.00- śp. Kazimierz, Mariusz, Halina Romanek

19.00- Dziękczynna  z prośba o Boże bł. dla Kamilka w 2 r. urodzin  z int. dziadków

WTOREK 16.03; Rekolekcje

10.00- śp. Karol Truty  z int. kuzynki Patrycji Kaczówka z mężem

10.00- Zmarli z rodzin Tokarczyk i Banachów

16.30- śp. Teresa Belczyk z int. córki Elżbiety

19.00- śp. Wojciech Dyląg  z int. siostry Marii z mężem

19.00- śp. Anna Rabińska  z okazji urodzin

ŚRODA 17.03; Rekolekcje

10.00- śp. Janina Stasik z int. wnuka Mateusza z Justyną

10.00- śp. Józefa /ona/  i Józef Bulińscy

16.30- śp. Teresa Belczyk z int. syna Leszka z rodziną

19.00- śp. Piotr Tomalski  z int. siostry Barbary z rodziną

19.00- śp. Ryszard Świtaj z int. szwagra Mariana  z rodziną

CZWARTEK 18.03

7.00- śp. Zofia Berdychowska  z int. kuzynek i kuzynów Dziedzic z Bugaja

7.00-śp. Józefa /ona/ i Stanisław Świerz

18.00- śp. Mieczysław Przybycień   z int. rodziny Marszałek

18.00- śp. Józef i Natalia Klara  i ich zm.  synowie i wnuk

PIĄTEK 19.03 Uroczystość św. Józefa

8.00- śp. Roman Smołkowicz  z int. braci Marka i Mariusza

8.00-śp. Józef i Irena Wszołek i ich zm. rodzice

9.30- za parafian

16.30- Dziękczynna w 2 r. święceń diakonatu dk. Karola  z prośbą o dobre przygotowanie do święceń prezbiteratu

18.00- śp. Stanisław Karp  z int. Katarzyny Wójcik z rodziną

18.00- śp. Salomea i Józef Chudyba oraz zm. rodziny Renata, Stanisław i Marian

SOBOTA 20.03

7.00- śp. Wanda Bodzioch  z int. byłych sąsiadów Grądalska, Zabierowska i Przybyłowicz

7.00- śp. Teresa Belczyk w 30 dniu po śm.  z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Wojciech Dylag  z int.  siostrzenicy Kasi  z rodziną

18.00- śp. Józef Grygowicz  i jego zm. rodzice

NIEDZIELA 21.03

6.30- śp. Jacek Petka  w 2 r. śm.,

8.00- śp. Maria i Władysław Ludwin

8.00- śp. Józefa/ona/ i Maksymilian Fabis

9.30- śp. Zofia i Marian Podobińscy i ich. zm. rodzice i rodzeństwo

11.00- śp. Maria Hajduk w 1 r. śm., i jej zm. rodzice i  brat

11.00- śp. Zbigniew Karp w 4 r. śm.,  z okazji imienin

12.30- śp. Anna Pabisińska w 4 r. śm.

16.00- śp. Anna w 4 r. śm., Amalia, Maria, Jan i Kazimierz Pabisińscy