INTENCJE MSZALNE OD 7.03 DO 14.03.2021

NIEDZIELA 7.03

6.30- śp. Eugeniusz Przybycień  z int. wnuczki Anny

6.30- śp. Franciszek w 11 r. śm.

8.00- śp. Helena Lewińska oraz Maria I Jan Hajduk

9.30- śp. Wojciech Glista w 22 r. sm., i jego zm. rodzice

11.00- Dziękczynna w 18 r. urodzin Jakuba   z prośbą o Boże bł.

12.30- śp. Krystyna Fendryk  z int. córki Mieczysławy z zięciem

16.00- śp. Piotr w 30 r. śm., oraz zm. z rodzin Duda i Witnik

PONIEDZIAŁEK 8.03

7.00- śp. Zofia Berdychowska  z int. sąsiadów Mosoń i Witek

7.00- śp. Władysław Wąsacz z int. szwagierki Marii  z rodziną Kowalskich

18.00- śp. Piotr Tomalski z int. mamy

18.00- śp. Stanisław Muzyka w 24 r. śm., i Michalina

WTOREK 9.03

7.00- śp. Karol Truty  z int. wujka Tadeusza z rodzina z Szerzyn

7.00- śp. Wojciech Dyląg  z int. Danuty i Andrzeja Knych

18.00- śp. Janina Stasik  z int. córki Doroty

18.00- śp. Kamil Garwol w dniu urodzin

ŚRODA 10.03

7.00- śp. Krystyna Lech  z int. kuzynki Anety z mężem

7.00- śp. Eugeniusz Szurek  w 6 r. śm., i jego zm. zona, rodzice i teściowie

18.00- śp. Janina Posłuszny  z int. kuzynostwa Hejmejów z Nowego Sącza

18.00- śp. Ryszard Świtaj  z int. najbliższych sąsiadów

18.00- śp. Władysław Wszołek i zm. z rodziny Wszołków i Michalików

CZWARTEK 11.03

7.00- śp. Stanisław Karp  z int. sąsiadów Motyków

7.00- śp. Mieczysław Świątkowski w 9 r. śm., i jego zm. rodzice i teściowie

18.00- śp. Mieczysław Przybycień  z int. kuzyna Jana

18.00- śp. Emilia i  Tadeusz Bednarz  w 29 r. śm.

PIĄTEK  12.03

7.00-śp. Piotr Woźniak   z int. sąsiadów

7.00- śp. Michalina Śilniewicz  w 8 r. śm.

18.00- śp. Wojciech Dyląg z int . rodziców

18.00- śp. Marian Szurek w 8 r. śm. i jego zm. rodzice i teściowie

SOBOTA 13.03

7.00- śp. Franciszek Woś   z int. bratowej Emilii  z rodziną

7.00- śp. Wacław Bajorek

7.00- śp. Jan Wal w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Krystyna Fendryk z int. córki Marioli z rodziną

18.00- śp. Maria Bulińska  oraz jej zm. ojciec, brat , teściowie i o wiarę w rodzinie

NIEDZIELA 14.03

6.30- śp. Kazimierz w 45 r. śm., i Wiktoria Przybycień

8.00- śp. Stanisław i Rafał Ligęza i Adam Sędak

9.30- śp. Czesława/ona/ i Henryk Rybczykowie

11.00- śp. Helena Bodzioch w 7 r. śm., i jej zm. rodzice i rodzeństwo

12.30- śp. Katarzyna i Józef Żyrkowscy i Jan Konieczny

16.00- śp. Antoni Prokop w 9r. śm., i jego zm. rodzice