INTENCJE MSZALNE OD 17.01 DO 24.01.2021

NIEDZIELA 17.01

6.30- śp. Roman Klara  w 13 r. śm.

8.00- śp. Eleonora Owczarz z 23 r. śm., i jej zm. rodzice

9.30-śp. Danuta Siergiej  w 2 r. śm.

11.00- śp. Ryszard Kamiński w 11 r. śm., i jego zm. rodzice

12.30- śp. Eugenia w 18 r. śm., i Franciszek Klara

15.00- Pierwszokomunijna – on-line

18.00- śp. Maria Karp  z int.  córki  z mężem

PONIEDZIAŁEK 18.01

7.00- śp. Wojciech Dyląg  z int. sąsiadów rodziców z Rozboju

17.00- W int. parafii – Brzezina, Okrajek i reszta parafii nie wymieniona

18.00- śp. Maria Szura  z int. zięcia Piotra

17.00 za Parafian z rejonu Brzeziny, Okrajek

18.00- śp. Eugeniusz Przybycień  z  int. wnuczki Agaty z mężem i Ritką

WTOREK 19.01

7.00- śp. Karol Truty   z int. przyjaciół syna Mateusza  z pracy i ze szkoły

7.00- śp. Anna , Ryszard Szynal  w 2 r. śm.

18.00- śp. Maria Hałgas   z int. sąsiadki Ireny  z córki

18.00- śp. Władysław Wąsacz  w 1 r. śm

ŚRODA 20.01

7.00- śp. Piotr Tomalski   z int. koleżanek i kolegów z klasy 7a  SP w Dominikowicach oraz wychowawcy córki Anny

18.00-śp. Wojciech Dyląg  z int. rodzin Domowego Kościoła diec. Rzeszowskiej

18.00- śp. Tadeusz Prokop  w 5 r. śm.

18.00- Dziękczynna w r. ślubu Iwony i Pawła  z prośbą o Boże bł.

CZWARTEK 21. 01

7.00-śp. Janina  Stasik   z int. sąsiadów

7.00- śp. Rozalia i Piotr Kałuzińscy oraz Ludwika  / ona/ , Andrzej Kmiecik  z int. wnuków

18.00- śp. Zofia Berdychowska  z int. sąsiadów Lubaś

18.00- śp. Maria Hajduk  z okazji dnia babci

PIĄTEK 22.01

7.00- śp. Janina Posłuszny z int. brata Stanisława  z rodziną

18.00- śp. Ludwik , Julia, Jan, Ryszard i Wiesław

18.00- śp. Katarzyna i Andrzej Kmiecik oraz Maria i Edward Fejklowicz  z int. wnuków

SOBOTA 23.01

7.00- śp. Dorota Nowak  z int. uczniów i nauczycieli oraz rodziców Sz.Pod. Kobylanka

18.00- śp. Wojciech Dyląg  z int. Domowego Kościoła Regionu 7

18.00- śp. Edward w 36. r. śm.,  Antoni w 7 r. śm., Petronela , Helena, Maria, Wanda Bodzioch

18.00- śp. Weronika, Władysław Fejklowicz , Katarzyna i Józef Żabski  z int. wnuków

NIEDZIELA 24.01

6.30- śp. Genowefa i Eugeniusz Hałgas  z int. córki Heleny  z rodziną

8.00- śp. Tadeusz Buliński w 6 r. śm., i jego syn Zbigniew

9.30- śp. Maria i Ludwik Świątkowscy  i ich zm. dzieci

11.00- śp. Genowefa w 31 r. śm., Stanisław Ciślak i ich zm. rodzice

12.30- śp. Ryszard  z int. rodziny Rudzkich i Czechów

18.00- śp. Józef Klocek z int. żony Marii