INTENCJE MSZLNE OD 10.01 DO 17.01.2021

NIEDZIELA 10.01
6.30- śp. Genowefa w 14 r. śm., i Stanisław Glista
8.00- śp. Stanisław w 24 r. śm., i Genowefa Pilch
9.30- śp. Władysława /ona/ Kukuła w 30 r. śm. i jej zm. rodzice Maria i Edmund
11.00- śp. Robert, Leokadia i Marian Przybyło
12.30- Dziękczynna w 30 r. urodzin Mateusza
17.00- W int. parafian – Dominikowice – Od krzyżówki w dół do mostku
18.00- śp. Maria Karp z int. siostry Ireny
PONIEDZIAŁEK 11.01
7.00- śp. Karol Truty z int. kuzyna Jana z rodziną z Gronkowa
7.00- O łaskę zdrowia dla Moniki
17.00- W int. parafian – Kobylanka – Skała
18.00- śp. Zofia Berdychowska z int. koleżanek i kolegów z Zespołu Beskidy
18.00- O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka
WTOREK 12.01
7.00- śp. Maria Hałgas z int. chrześniaka Tomasza z rodziną
7.00- śp. Józefa /ona/ w 39 r. śm., , Stanisław i Jan Pietrzycki
17.00- W int. parafian – Libuskie i Krygowskie
18.00- śp. Anna Rabińska w 3 r.śm.
ŚRODA 13.01
7.00- śp. Wojciech Dyląg z int. chrześnicy Marzeny i Eugeniusza Chruściel
7.00- śp. Wacław Bajorek
7.00- śp. Maria Bulińska jej zm. ojciec, brat i teściowie oraz o łaskę wiary w rodzinie
17.00- W int. parafian – Od żelaznego Krzyża do szkoły
18.00- śp. Zdzisław wal z int. syna Adriana z żoną i dziećmi

CZWARTEK 14.01
7.00- śp. Dorota Nowak z int. rodziny Nowaków z Gorlic
7.00- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Wiesławy w 70 r. urodzin
17.00- W int. parafian – Od św. Floriana do kościoła, Podkościele, Centrum
18.00- śp. Władysław Szurek w 8 r. śm., oraz jego zm. rodzice
PIĄTEK 15.01
7.00- śp. Zofia Berdychowska z int. sąsiadki Kozakowej z rodziną
7.00—Do Pana Jezusa Ukrzyż. o uzdrowienie dla Mirosława
17.00- W int. parafian – Kobylanka – Wieś, Pańskie pola, Granice, Grabówki
18.00- śp. Wojciech Dyląg z int. sąsiadów rodziców z Rozboju
SOBOTA 16.01
7.00- śp. Janina Posłuszna z int. rodziny Belczyk
7.00- śp. Krystyna, Jan, Bronisław Szurek z int. rodziny Szurków
17.00- W int. parafian – Kobylanka – Pustki, Krzyska, ul. Zielona, Zakole
18.00- śp. Barbara Puścizna w 16 r. śm,. oraz Mieczysław w 7 r. śm.
18.00- śp. Anna w 12 r. śm. , i Bronisław Klara oraz ich zm. rodzice
NIEDZIELA 17.01
6.30- śp. Roman Klara w 13 r. śm.
8.00- śp. Eleonora Owczarz z 23 r. śm., i jej zm. rodzice
9.30-śp. Danuta Siergiej w 2 r. śm.
11.00- śp. Ryszard Kamiński w 11 r. śm., i jego zm. rodzice
12.30- śp. Eugenia w 18 r. śm., i Franciszek Klara
18.00- śp. Maria Karp z int. córki z mężem