DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 3 stycznia 2021

1. W zamian za tradycyjną kolędę zapraszamy reprezentantów rodzin z poszczególnych rejonów Parafii na Mszę św. do sanktuarium. Dodatkowa Msza św. w intencji Parafian z danego rejonu będzie odprawiana zarówno w niedzielę jak i w tygodniu o godz. 17.00. Ze względu na rygory sanitarne prosimy, aby z danej rodziny czy domu przybył jeden reprezentant. Prosimy przynieść ze sobą naczynie na wodę święconą. Każda rodzina otrzyma materiały, które pomogą przeprowadzić w domu modlitwę oraz pobłogosławić dom i członków rodziny.

Program Mszy św. o godz. 17.00:

Niedziela – Podlesie Górne

Poniedziałek – Podlesie Dolne

Wtorek – Dominikowice Wieś

Środa – Dominikowice Pustki

Czwartek – Dominikowice Osiny

Piątek – Rozbój i Podrozbój

Sobota – Dominikowice Od Krzyżówki w górę

 Niedziele – Dominikowice Od Krzyżówki w dół.

2. W tym tygodniu dzięki pomocy pracowników Poczty będzie Wam doręczony LIST OD RADY PARAFIALNEJ, która razem z Wami odpowiada za potrzeby kościoła parafialnego. Prosimy o przyjęcie tego pisma ze zrozumieniem i w duchu odpowiedzialności.  

3. W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte z poświęceniem kadzidła i kredy według porządku niedzielnego. Z racji epidemii odwołany został Orszak Trzech Króli. Trzej Królowie przejadą przez Parafię zatrzymując się jedynie na chwilę w sanktuarium pod nieobecność wiernych, aby złożyć Bożemu Dziecięciu dary.

4. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: śp. Jan Hajduk. Pamiętajmy o nim w modlitwach.  Misjonarze

Saletyni z Kobylanki