INTENCJE MSZALNE OD 20.12 DO 27.12.2020

NIEDZIALA 20.12

6.30- śp. Adolf Druciak  z int. rodziny

8.00- śp. Zdzisław Niemaszyk w 7 r. śm.

8.00- śp. Jan Toczek   zint. córki Krystyny z rodziną

9.30- śp. Edmund Przybyłowicz w 12 r. śm.,

11.00- śp. Stanisław Siedlik w 25 r. śm.

12.30- śp. Kazimierz Bednarczyk  z int. żony i córki

12.30- śp. Anna i Tadeusz Belczyk  w r. śm.,  i ich zm. dzieci Leokadia i Włodzimierz

18.00- śp. Władysław Rządca w 34 r. śm., Bronisława /ona/  Stępień w 32 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 21.12

7.00- śp. Mikołaj Grądalski   z int. ojca chrzestnego  z rodziną

7.00- śp. Kazimierz Szczerba w 30 dniu  po śm.,   z int. uczestników pogrzebu

7.00- O zdrowie i nawrócenie  dla osoby Bogu wiadomej

18.00- śp. Wojciech Dyląg  z int. Wydziału Hydrauliki Siłowej Glinik

WTOREK 22.12

7.00- śp. Anna Szynal  z int. kuzyna Piotra z rodziną

7.00- śp. Tadeusz Kaczor w 10 r. śm., i jego żona Władysława /ona/

7.00- śp. Krystyna Szurek w 30 dniu po śm.,  z int. uczestnikłów pogrzebu

18.00- śp. Stefania w 26 r. śm., i Kazimierz Pabis

ŚRODA23.12

7.00- śp. Petronela w 14 r. śm. , Edward, Antoni, Helena Bodzioch, Zofia , Stanisław Gąsior i ich zm. dzieci

7.00  – śp. Zofia Tenerowicz  w 4 r. śm.

18.00- śp. Maria Fejklowicz w 18 r. śm.,    z int. dzieci

18.00- rez.

CZWARTEK 24.12

7.00- śp. Anna Więcek i Maria Rówińska

7.00- śp. Leszek i Stanisław Rusnak i Jan Bochenek

7.00- rśp. Leokadia, Maria, Józef Mrukowicz oraz Maria i Ludwik Kurek

24.00- Za parafian

24.00- śp. Roman Klara i jego zm. rodzice i teściowie

PIĄTEK 25.12

6.30- śp. Krzysztof i Tadeusz Belczyk

8.00-śp. Tomasz Górski

8.00- śp. Eugeniusz Przybycień  z int. zony Eleonory

9.30- śp. Jan Toczek  z int. córki Barbary z rodziną

11.00- śp. Katarzyna Bogdan i jej zm. rodzice i rodzeństwo

12.30- śp. Rafał i Stanisław  Ligęza

SOBOTA 26.12

6.30- śp. Genowefa Szurek w 16 r. śm. oraz Franciszek

8.00- W 45 r. urodzin – dziękczynna z prośbą o Boże bł.

8.00- śp. Jan Toczek  zint. córki Edyty z rodziną

9.30- śp. Tadeusz Boczoń oraz Stanisława /ona/ i Antoni Drewniak

11.00- Za dzieci molestowane i gwałcone  z int. rodziców dziecka pokrzywdzonego

12.30- śp. Eugeniusz Jasiczek

18.00- śp. Mikołaj Grądalski z int. rodziny Pijanowskich

NIEDZIELA 27.12

6.30- śp. Wiktoria i Franciszek Osikowicz  i ich zm. rodzice i rodzeństwo

8.00- śp. Zbigniew, Tadeusz, Katarzyna i Wincent Bulińscy

8.00- śp. Jan Toczek  z int. wnuczki  Małgorzaty  z rodziną

9.30- śp. Stanisław i Stanisława Skowronek oraz Mieczysław i Julia Pierz

9.30- śp. Eugeniusz Przybycień  z int. córki Marty  z mężem

11.00- śp. Bronisława /ona/ , Andrzej i Adam Grądalscy

11.00- Dziękczynna za otrzymane potomstwo  z prośba o zdrowie i Boże bł. dla Eweliny i Mariusza i ich dzieci

12.30- Dziękczynna w 30 r. ślubu Marty i Bogusława  z prośbą o Boże bł. i miłość oraz zdrowie dla całej rodziny

12.30- O zdrowie dla Ireny

18.00- Helena w 18 r. śm., i Mieczysław Rudzkich