INTENCJE MSZALNE OD 06 DO 13.12.2020

NIEDZIELA 6.12

6.30- śp. Genowefa Michniak, Franciszek  z int. syna Józefa

8.00- śp. Jan Dyczko w 1 r. śm.

9.30- śp. Helena, Maria, Feliks Marszałek

9.30- za parafian

11.00- śp. Jerzy Ryba w 20 r. śm., oraz zm. rodzice i rodzeństwo

12.30- śp. Bronisława i Wojciech Dutka

18.00- śp. Mikołaj Grądalski  z int. rodziców

PONIEDZIAŁEK 7.12

7.00- śp. Danuta Siergiej z int.  siostrzenicy  Agnieszki z rodziną

7.00- śp. Bolesław Król w 30 dniu po śmierci

18.00-śp. Karol Truty z int. córki Justyny z rodziną

18.00- śp. Bogusława Wietecha  z int. sąsiadów

18.00- dziękczynna w 80 r. urodzin Barbary z prośbą o dalsze Boże błog.

WTOREK 8.12

7.00- śp. Maria i Władysław Ptaszkiewicz oraz śp. Halina Romanek

7.00- śp. Marian Kurczab w dniu imienin i jego zm. rodzice oraz siostra

18.00- śp. Maria Czermińska  z int. sąsiadów Antoniego i Beaty Truty

18.00- O potrzebne łaski dla Jakuba

18.00- śp. Izabela i Marian Woźniak

ŚRODA 9.12

7.00- śp. Anna Szynal z int. szwagierki Zdzisławy z rodziną

7.00- śp. Waleria Stępień w dniu imienin

18.00- śp. Wojciech Dyląg  z int. kolegów  i koleżanek  z wydziału Hydrauliki Siłowej Glinik

18.00- śp. Leokadia Mrukowicz i jej zmarli rodzice i teściowie

CZWARTEK 10.12

7.00- śp. Wiesław Jasicki z int. ojca chrzestnego  z żoną

7.00- śp. Czesława Przybycień w 30 dniu po śmierci, z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Jan i Karol Glista

18.00- Dziękczynna w 6 r. urodzin Nikoli  z prośbą o Boże bł. w rodzinie

PIĄTEK 11.12

8.00- śp. Edward Belczyk  z int. Angeliki i Klaudii  z mężami

8.00- śp. Andrzej Marynowski  z int. chrześniaka Kamila Bielakiewicz

18.00- śp. Zofia Osikowicz  z 7 r. śm., i jej mąż Władysław w 28 r. śm.

18.00- dziękczynna, Panu Bogu wiadoma

SOBOTA 12.12

8.00- śp. Bogusława Wietecha  z int. prawnuków Stasia i Bartusia

8.00- śp. Stefania Ludwin z int. rodzin Tabaj, Machowicz

18.00- Dziękczynna w 5 r. urodzin Nikoli  z prośbą o Boże bł. w rodzinie

18.00-  śp. Wiesława i Roman w 8 r. śm., Grądalscy i ich zm. rodzice

NIEDZIELA 13.12

6.30- śp. Irena w 15 r. śm., i Józef Wszołek

8.00- śp. Mikołaj Grądalski  z int. rodzeństwa

9.30- śp. Wacław Bajorek

11.00- śp. Anna, Andrzej Bednarz i ich zm. rodzice

12.30- śp. Rafał Wal w 6 r. śm.,  z int. parafialnego Zespołu Caritas

18.00- śp. Maria Bulińska , jej zm. ojciec, brat i teściowie oraz o łaskę wiary  w rodzinie