INTENCJE MSZALNE OD 22.11 DO 29.11.2020

NIEDZIELA 22.11

6.30- śp. Józefa Przybyłowicz w 2 r. śm.

6.30- Za parafian

8.00- śp. Andrzej Kmiecik w 12 r. śm. z int. dzieci

9.30- śp. Tomasz Górski

9.30- śp. Maria Osikowicz w 2 r. śm.

11.00- śp. Katarzyna Bogdan w 14. r. śm.

12.30- śp. Jan Waląg  w 14. śm.

12.30- rez.

18.00- śp. Maria  Grądalska  z int. córki Anny  zrodziną

PONIEDZIAŁEK 23.11

7.00- śp. Danuta Siergiej z int.  szwagra Bolesława Przybyłowicza

7.00- śp. Leonia Przybyłowicz  w 24. r. śm., , jej zm. mąż Józef oraz Urszula Przybyłowicz

7.00- śp. Halina Romanek w 30 dniu po śm.  z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Karol Truty z int. mamy

18.00- śp. Wiktoria Urzędowska  w kolejną r. śm.

WTOREK 24.11

7.00- śp. Tadeusz Dybaś  z int.  syna Krzysztofa z rodziną

7.00- śp. Alicja Labut  i Andrzej Kwiatkowski  z int. chrześnicy Justyny

18.00-śp. Maria Szura  z int. syna Tomasza

18.00- śp. Maria Fendrych i Katarzyna Suska

18.00- O powrót do zdrowia dla Marka

ŚRODA 25.11

7.00- śp. Maria Hałgas  z int. siostrzeńca Tadeusza  z rodziną

7.00- śp. Katarzyna i Wincent Bulińscy i ich zm. dzieci

18.00- śp. Wojciech Dyląg z int. kolegów Klubu Abstynenta z Biecza

18.00- śp. Katarzyna i Józef Żyrkowscy i Jan Konieczny

18.00- Adrian Kapłon w 18 r. urodzin o zdrowie i Boże bł.

CZWARTEK 26.11

7.00-śp. Andrzej Marynowski   zint.  wujka  Mariana  z rodziną

18.00- śp. Teresa Siergiej  z int. sąsiadów Sabiny i Grzegorza Rojków

18.00- śp. Bolesław i Stefania Czerkies

18.00- śp. Stefania Ludwin  z int. rodzin Tabaj i Machowicz

PIĄTEK 27.11

7.00- śp. Maria Szura  z int.  wnuków Adriana, Karoliny i Zuzi

7.00- śp. Andrzej Przybycień  oraz zm. Helena i Piotr

18.00- śp. Tadeusz Dybaś z int.  wnuka Tomasza z żoną

18.00- rez.

SOBOTA 28.11

7.00- śp. Bogusława Wietecha  z int. chrześniaka Wojciecha Pietrusza  z rodziną

7.00- O łaskę wytrwałości  w małżeństwie dla Marii

18.00- śp. Michalina i Stanisław Muzyka

18.00- śp. Józef Kosiba  w 8 r. śm. i jego zm. rodzice

18.00- śp. Andrzej Kamiński i zm. z rodziny

NIEDZIELA 29.11

6.30- śp. Leokadia i Wiktor Woźniak

8.00- śp. Bolesław Grądalski  i  jego zm. zięć

9.30- śp. Katarzyna Walczyk

9.30- śp. Emil Mikruta  w 26 r. śm., oraz Krystyna Mikruta i ich zm. rodzice

11.00- śp. Katarzyna i Andrzej Kmiecik  z okazji imienin z int. dizeci

11.00- śp. Zbigniew Stępień w 5 r. śm.

12.30- śp. Andrzej Mrozek w 28 r. śm., i zm. z rodziny

12.30- śp. Tadeusz Walczyk  z int. wnuków  i prawnuków

18.00- śp. Robert Dusza w 4 r. śm.