INTENCJE MSZALNE OD 15.11 DO 22.11. 2020

NIEDZIELA 15.11

6.30- śp. Maria Grądalska  z int. wnuczki Anety z rodziną

8.00- śp. Franciszek Włodarczyk w 8 r. śm., i jego zm. rodzice

8.00- śp. Barbara Malarczyk   z int. koleżanki siostry Ireny z mężem z Siar

9.30- śp. Helena Świątkowska  w 9 r. śm., i jej zm. rodzice

11.00- śp. Maria w 40 r. śm.,  i Franciszek Woźniak

12.30- śp. Janusz Woźniak  i zm.  z rodziny

12.30- Dziękczynna za otrzymane łaski  z prośbą o dalsze Boże bł. w rodzinie syna

18.00- śp. Mariusz Pasternak w 1 r. śm. z int. mamy

PONIEDZIAŁEK 16.11

7.00- śp. Danuta Siergiej  z int. siostry Ireny z rodziną

7.00- śp. Jan  Dyczko  z int. kierowców firmy MAJKA

18.00- śp. Maria Hałgas z int. siostry Olgi

18.00- śp. Jan Świerz w 10 r. śm.

18.00- śp. Barbara Malarczyk  z int.  rodziny Luksów

WTOREK 17.11

7.00- śp. Tadeusz Dybaś  z int. syna Mieczysława z rodziną

18.00- śp. Karol Truty z int. Stowarzyszenia Kobiet Wsi Kobylanka

18.00- śp. Kazimierz  w 20 r. śm. i Michalina Mrozek

18.00- śp. Elżbieta Wacławik w 10 r. śm.

18.00- śp. Barbara Malarczyk  z int.  Marii i Wiesława Maksym  z rodziną

ŚRODA 18.11

7.00- śp. Danuta Siergiej  z int. chrześniak Marka z rodziną

7.00- rez.

18.00- śp. Maria Szura  z int. syna Marka

18.00- śp. Mariusz Pasternak  z int.  sąsiadów: Leokadia Piotrowska, Wacław Stępień, Agnieszka Marynowska

CZWARTEK 19.11

7.00-śp. Wojciech Dyląg z int. Kręgu Rodzin Domowego Kościoła

7.00- rez.

18.00- śp. Maria Osikowicz  z int. koleżanek z KGW z Kobylanki

18.00- śp. Mariusz Pasternak z int.  rodzin Zieliński i Szpila

PIĄTEK 20.11

7.00- śp. Maria Hałgas  z int. swatowej   Barbary z rodziną

18.00- śp. Wiesław Jasicki z int.  uczniów i nauczycieli oraz rodziców  S.P. w Kobylance

18.00- śp. Arkadiusz Winiarski z int. rodzin: Więcek, Matula i Rówiński

18.00- śp. Maria Osikowicz w 2 r. śm.

18.00- śp. Elżbieta i Roman Grądalscy z okazji imienin oraz Wiesława i Jan

SOBOTA 21.11

7.00- śp. Jan Dyczko z int. kierowców firmy MAJKA

18.00- śp. Tadeusz Dybaś z int. wnuczki Karoliny z mężem

18.00- śp. Maria Grądalska z int. wnuczki Magdaleny z rodziną

18.00- śp. Tadeusz Walczyk z int. córki Doroty z mężem

NIEDZIELA 22.11

6.30- śp. Józefa Przybyłowicz w 2 r. śm.

8.00- śp. Andrzej Kmiecik w 12 r. śm. z int. dzieci

9.30- śp. Tomasz Górski

9.30- śp. Maria Osikowicz w 2 r. śm.

11.00- śp. Katarzyna Bogdan w 14. r. śm.

12.30- śp. Jan Waląg  w 14. śm.

12.30- rez.

18.00- śp. Maria  Grądalska  z int. córki Anny  zrodziną