INTENCJE MSZALNE OD 8.11 DO 15.11.2020

NIEDZIELA 8.11

6.30- śp. Kazimierz w 11 r. śm., oraz Teresa i Franciszek Grądalski w 9 r. śm.

8.00- śp. Helena Lewińska , Maria Hajduk z m. z rodziną

8.00- śp. Barbara Mularczyk z int. rodzin : Janik, Piaskowy i Rachel

9.30- śp. Krzysztof Plata w 12 r. śm.

11.00- śp. Jerzy Puchajda i Kazimierz Grądalski

12.30- śp. Magdalena i Zdzisława w 25 r. śm. oraz Krzysztof i Zbigniew Żmigrodzcy i Antoni Ziemba

18.00- śp. Renata Chudyba w 36 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 9.11

7.00- śp. Danuta Siergiej  zint. Zespołu Polanie

7.00- śp. Wiesław Jasicki z int. sąsiadów

18.00- śp. Maria Hałgas  z int. rodziny Stawiarskich

18.00- śp. Władysława Paściak z int. sąsiadów

18.00- śp. Kazimierz Basista  w 12 r. śm.,  w dniu imienin i jego zm. rodzice i rodzeństwo

18.00- śp. Barbara Mularczyk z int. rodzin: Więcek, Matula i Rówiński

WTOREK 10.11

7.00- śp. Danuta Siergiej   z int. zespołu Beskidy z Dominikowic

7.00- śp. Zofia Prokop w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Maria Osikowicz  z int. Ewy i Henryka Rąpałów

18.00- śp. Józef i Renata Mrukowicz i ich zm. rodzice

18.00- śp. Mieczysław i Janina Augustyn  w kolejną r. śm.

18.00- śp. Barbara Mularczyk  z int. pracowników i właścicieli firmy Czempion

ŚRODA 11.11

7.00- śp. Janina Belczyk  z int. kuzynek i rodziny Przybyłowicz

7.00- śp. Roman  w 12. r. śm. i Władysława

7.00- śp. Adam Szymczyk w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

18.00- W int. Ojczyzny

18.00- śp. Maria Czech  z int. koleżanek seniorek z Kobylanki

18.00- śp. Barbara Mularczyk  z int. koleżanek siostry Ireny

CZWARTEK 12.11

7.00- śp. Maria Osikowicz z int. kuzyna Pawła

7.00- śp. Maria Wal  w 30 dniu po śm.,  z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Karol Truty  z int. syna Mateusza z Justyną

18.00- śp. Tadeusz Belczyk w 14 r. śm.

18.00- śp. Wacław Bajorek  i jego zm. rodzice i teściowie

18.00- śp. Barbara Mularczyk z int. właścicieli   i pracowników baru ŻUŻU

PIĄTEK 13.11

7.00- śp. Danuta Siergiej   z int. chrześnicy Katarzyny

7.00- śp. Stanisław i Genowefa Glista i ich zm. rodzice

18.00- śp. Maria Szura z int. rodziny Czerwień

18.00- śp. Stanisław i Józefa Świerz

18.00- śp. Maria Bulińska, jej zm. ojciec, brat i teściowie oraz łaskę wiary w rodzinie

18.00- śp. Barbara Mularczyk  z int. rodziny Klarów

SOBOTA 14.11

7.00- śp. Wiesław Jasicki z int. sąsiadów Maksymów

7.00- śp. Andrzej Przybyło  z int. koleżanek synowej z Lider Market

7.00- śp. Jan Lenartowicz w 20 r. śm. z int. siostry Zofii

18.00- śp. Janina Smołkowicz w 8 r. śm., Roman i Józef oraz Łukasz Rogulski

18.00- śp. Władysław i Józefa Czajka

18.00- śp. Barbara Mularczyk  z int.  rodziny Ciastoniów

NIEDZIELA 15.11

6.30- śp. Maria Grądalska  z int. wnuczki Anety z rodziną

8.00- śp. Franciszek Włodarczyk w 8 r. śm., i jego zm. rodzice

8.00- śp. Barbara Mularczyk   z int. koleżanki siostry Ireny z mężem z Siar

9.30- śp. Helena Świątkowska  w 9 r. śm., i jej zm. rodzice

11.00- śp. Maria w 40 r. śm.,  i Franciszek Woźniak

12.30- śp. Janusz Woźniak  i zm.  z rodziny

12.30- rez.

18.00- śp. Mariusz Pasternak w 1 r. śm. z int. mamy