OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na niedzielę 8 listopada

1. Przypominam, że zgodnie z zarządzeniem Ministra Zdrowia w naszym kościele może jednocześnie przebywać 21 osób w wyznaczonych dla nich miejscach.

2. Informuję, że nasz Biskup Diecezjalny wydał dla diecezjan dyspensę od udziału w niedzielnej Mszy św.

3. Dla większości księży zarówno w Dominikowicach jak i w Kobylance zakończył się okres kwarantanny. Ci księża od dzisiaj mogą powrócić do posługi.

4. Wczoraj została wykonana dezynfekcja naszego kościoła.

5. Od tej niedzieli 8 listopada znosimy dodatkową Mszę św. w dni powszednie o godz. 16.15 i w niedziele o godz. 15.00.

6. Od tej niedzieli 8 listopada obowiązuje stały dotychczasowy rozkład Mszy św. w niedziele(6.30, 8.00; 9.30; 11.00, 12.30; 18.00) oraz w dni powszednie o godz. 7.00;18.00.

7. Wypominki o godz. 17.30. Można je składać w dalszym ciągu.

8. Od przyszłej niedzieli Caritas Parafii i młodzież parafialna w kościele lub przy kościele sprzedawać będą opłatki na stół wigilijny. Ofiary przez Was złożone za opłatki przeznaczone będą odtąd na potrzeby Caritas Parafii.

9 W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca zbierane ofiary będą przeznaczone na pokrycie kosztów zmiany dachu i rynien przy kaplicy w murach, założenie rynien przy altankach oraz wykończenie prac na poddaszu przedszkola.

8. Niech Bóg stanie w centrum każdej naszej rodziny a wówczas każda z nich będzie MAŁYM DOMOWYM KOŚCIOŁEM. Niech w tym kościele między braćmi i siostrami panuje miłość. Niech trwa modlitwa, zarówno za żywych jak i za zmarłych.

Księża Misjonarze Saletyni z Kobylanki