WAŻNY KOMUNIKAT DLA PARAFIAN

Wspólnie z gorlickim SANEPIDEM została podjęta decyzja o odizolowaniu trzech księży z naszej Wspólnoty oraz o nałożeniu kwarantanny na trzech pozostałych. W wyniku czego kościół w Kobylance zostaje od dzisiaj zamknięty a wszystkie intencje mszalne na ten czas przyjęte będą odprawione przez księży odbywających kwarantannę zgodnie z podanym wcześniej planem w kaplicy Domu Zakonnego (plebania). W tym czasie zawieszona jest działalność Kancelarii Parafialnej. Sanepid wyznaczył koniec kwarantanny na 2 listopada.

W sprawie udzielenia wiatyku umierającym oraz w sprawie pogrzebu proszę dzwonić na numer: 508 078 608. Telefon stacjonarny jest nieczynny.

Sytuacja w jakiej się znaleźliśmy i ograniczenia reżimu sanitarnego zwalniają nas z obowiązku udziału w niedzielnej Mszy św. Ktoś, kto jutro i w przyszłą niedzielę nie będzie obecny na Mszy św. nie zaciąga winy.

Proszę o to, aby w każdej Rodzinie codziennie modlić się na Różańcu o ustanie epidemii. Papież ze względu na sytuację wydłużył czas zyskiwania odpustu zupełnego za zmarłych do końca listopada.

Trzymajcie się zdrowo. Wasz proboszcz Roman