INTENCJE MSZALNE OD 18.10 DO 25.10.2020R.

NIEDZIELA 18.10

6.30- śp. Stanisław Janik  i Jan Janik /syn/

8.00- śp. Irena i Eugeniusz Pabis i ich zm. rodzice

8.00- śp. Eugeniusz Pawłowski z int. rodziny

9.30- śp. Tadeusz Przybycień z int. dzieci

9.30- śp. Janina Białoń w 9 r. śm., i Jan Białoń

11.00- Dziękczynna w 7 r. ślubu Magdaleny i Michała z prośbą o Boże bł. w rodzinie

12.30- śp. Genowefa  w 35 r. śm. i Stanisław Pilch

15.00 – w intencji dzieci przygotowujacych sie do I Komunii św. i w int. ich rodziców

18.00- śp. Natalia w 5 r. śm.,  oraz Jan Bednarz w 38 r. śm.  z int. syna Andrzeja  i córki Barbary

PONIEDZIAŁEK 19.10

7.00- śp. Bogumiła Karp z int. sąsiadów

7.00- śp. Wiesław Jasicki z int. kuzynki Marioli i Jarosława Winkiel z Niemiec

16.45 Msza św. Gregoriańska za ŚP. BARBARA MALARCZYK – 1/30

18.00- śp. Władysław Bolek  z int. Dyrekcji i Nauczycieli i Pracowników SP w Kobylance

18.00- O szczęśliwe rozwiązanie oraz  zdrowie dla matki i dziecka

WTOREK 20.10

7.00- śp. Waldemar Przybycień  z int. kuzyna Piotra z rodziną

7.00- śp. Władysława Smołkowicz w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

16.45 Msza św. Gregoriańska za ŚP. BARBARA MALARCZYK – 2/30

18.00- śp. Janina  Belczyk   z int. sąsiadów Mrozków

18.00- Dziękczynna z prośba o Boże bł. dla Marka w 4 r. urodzin z int.  dziadków

18.00- Dziękczynna w 41 r. ślubu Krystyny i Adama  z prośbą o Boże bł. w rodzinę

ŚRODA 21.10

7.00- śp. Helena Bociek z int. brata Kazimierza z rodziną

7.00- śp. Wiktor Woźniak z int. rodziny Jagielik

7.00- śp. Julian Dylag w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

16.45 Msza św. Gregoriańska za ŚP. BARBARA MALARCZYK – 3/30

18.00- śp. Tadeusz Dybaś  z int. żony Karoliny

18.00- śp. Stefania Firszt w 4 r. śm., i jej zm. rodzice

CZWARTEK 22.10

7.00- śp. Maria Osikowicz  z int. kuzyna Zbigniewa  Śliwa

7.00- śp. Edward Belczyk  z int. chrześnicy Renaty  z mężem Bogusławem

7.00- śp. Anna Hałgas  w 30 dniu po śm., z int. uczestników pogrzebu

16.45 Msza św. Gregoriańska za ŚP. BARBARA MALARCZYK – 4/30

18.00- śp. Wiesław Jasicki z int.  teściowej Barbary Witek z rodziną

18.00- rez.

PIĄTEK 23.10

7.00- śp. Zbigniew Wal  z int. chrześniaka Dariusza Świerz  z rodziną

7.00- śp. Marcin Kawałkowski   z okazji imienin

16.45 Msza św. Gregoriańska za ŚP. BARBARA MALARCZYK – 530

18.00- śp. Maria Hałgas z int. wnuczki Pauliny

18.00- śp. Karol Przybyłowicz i jego zm. rodzice i rodzeństwo

18.00- Dziękczynna w 10 r. ślubu Moniki i Bogusława Górskich z prośba o Boże bł. na dalsze lata życia

SOBOTA 24.10

7.00- śp. Tadeusz Dybaś   z int. córki Bożeny  z mężem i dziećmi

7.00- śp. Maria Grądalska z int. wnuczki Weroniki i wnuka Damiana

16.45 Msza św. Gregoriańska za ŚP. BARBARA MALARCZYK – 6/30

18.00- śp. Maria Mituś  z int. kuzynki Barbary Kuraś

18.00- śp. Katarzyna Hajduk  w 1 r. śm.

NIEDZIELA 25.10

6.30- Dziękczynno – błagalna o zdrowie i Boże bł. dla Nadii w 1 r. urodzin

8.00-  śp. Tadeusz Boczoń oraz Stanisława i Antoni Drewniak

9.30- O zdrowie , pokój i Boże bł. w rodzinie

9.30- śp. Antoni Pelc i jego zm. rodzice

11.00- śp. Stefania Wal w 5 r. śm.

11.00- rez.

12.30- śp. Tadeusz Walczyk  z int.  córki Agaty z mężem

12.30- Za Paulinę i Grzegorza w 1 r. ślubu, oraz Justynę i Dawida w 2 r. ślubu o Boże bł.

15.05 Msza św. Gregoriańska za ŚP. BARBARA MALARCZYK – 7/30

18.00-śp. Tadeusz , Emilia Bednarz, Anna  i Ryszard Szynal i Czesław Śliwa