INTENCJE MSZALNE 11.10.-18.10.2020R.

NIEDZIELA 11.10

6.30- śp. Franciszek Duda  z okazji imienin

8.00- śp. Janina i Adam Sikora i ich zm. rodzice

9.30- Za zm. z róży M.B. Częstochowskiej

11.00- śp. Katarzyna i Czesław Poręba

12.30- śp. Wojciech w 43 r. śm., Wiktoria Sikora i ich zm. rodzice i rodzeństwo

12.30- Dziękczynna w 25 r. ślubu Edyty i Bogusława

18.00- śp. Rafał w 3 r. śm., i Stanisław Ligęza

PONIEDZIAŁEK 12.10

7.00- śp. Maria Osikowicz  z int. Klubu Honorowych Dawców Krwi przy OSP – Kobylanka

7.00- śp. Wiesław Jasicki  z int. kuzyna Bogusława  z synem

7.00- o wzrastanie w wierze i miłości dla Magdy i Adama

7.00- o powrót do zdrowia dla Anny Pietruszka

18.00- śp. Bogumiła Karp  z int. rodzin: Więcek, Rówińscy i Matulowie

WTOREK 13.10

7.00- śp. Kunegunda Król  z int. sąsiadów

18.00- śp. Maria Osikowicz  z int. Rady Sołeckiej z Kobylanki

18.00- śp. Maria Bulińska, jej zm. ojciec, brat i teściowie oraz o łaskę wiary w rodzinie

18.00- śp. Wacław Bajorek w 4 rocz. śmierci

ŚRODA 14.10

7.00-śp. Helena Bociek  z int. rodziny Barzyków z Lipinek

7.00- śp. Jan Machowski w 23 rocz. śmierci

18.00- śp. Władysław Bolek  z int. emeryt. nauczycielek SP w Kobylance

18.00- śp. Maria , Wojciech Skałba w 9 r. śm.

18.00- śp. Helena i Franciszek Zimowscy oraz ich zmarli rodzice

CZWARTEK 15.10

7.00- śp. Zbigniew Wal  z int. kuzynki Genowefy

7.00- śp. Wiesław Jasicki  z int. kuzynki Małgorzaty i Adama Jurusik

18.00- śp. Józef Grygowicz w 24 r. śm.

18.00- śp. Teresa Gucwa z okazji imienin oraz śp. Stanisław Przybyło

18.00- śp. Danuta Siergiej z int. córki Sabiny z mężem Grzegorzem i wnuczką Zuzią

PIĄTEK 16.10

7.00- śp. Helena Bociek  z int. sąsiadów córki Magdaleny z Wójtowej

7.00- śp. Genowefa Wójcik oraz Gerard i Jan, Franciszek , Jan i Zdzisław

18.00- śp. Wiesław Jasicki  z int. matki chrzestnej Marii Sarny

18.00- śp. Maria Kowal w 9 r. śm.

SOBOTA 17.10

7.00- śp. Anna Szynal  z int. sąsiadów Mariusza i Eweliny  z dziewczynkami

7.00- śp. Adolf Hałgas w 30-stym dniu po śmierci, z int. uczestników pogrzebu

18.00- śp. Zygmunt Motyka w 6 rocz. śmierci oraz jego żona Genowefa, z int. rodziny

18.00- Dziękczynna z okazji imienin Małgorzaty

NIEDZIELA 18.10

6.30- śp. Stanisław Janik  i Jan Janik /syn/

8.00- śp. Irena i Eugeniusz Pabis i ich zm. rodzice

8.00- śp. Eugeniusz Pawłowski z int. rodziny

9.30- śp. Tadeusz Przybycień z int. dzieci

9.30-śp. Janina Białoń w 9 rocz. śmierci i śp. Jan Białoń

11.00- dziękczynna w 7 rocz. ślubu Magdy i Michała z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny

12.30- śp. Genowefa Pilch w 35 rocz. śmierci i Stanisław Pilch

18.00- śp. Natalia w 5 r. śm.,  oraz Jan Bednarz w 38 r. śm.  z int. syna Andrzeja  i córki Barbary