INTENCJE MSZALNE OD 20.09 DO 27.09.2020

NIEDZIELA 20.09

6.30- śp. Eugenia Barańska oraz jej zm. rodzice i rodzeństwo

6.30  – Za parafian

8.00- śp. Piotr Gliński i Wojciech Glista

9.30- śp. Kazimierz Augustyn w 12 r. śm.,

9.30- Do pana Jezusa Ukrzyż. o łaskę uzdrowienia

11.00- Dziękczynna w 18 r. ślubu Anny i Rafała  z prośba o Boże bł.

12.30- śp. Wiesław Śliwa  z int. córki Barbary z rodziną

15.00- W int. dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców

18.00- śp. Jan Dyczko  z int. córki Danuty z mężem

PONIEDZIAŁEK 21.09

7.00- śp. Helena Bociek  z int. rodziny Włodków

7.00- śp. Franciszek Woś z int. sąsiadów Marii i Roberta Ludwin z córką i zięciem

18.00- śp. Maria Osikowicz  z int. rodziny Ligęza i Sędek

18.00- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Sylwii i Andrzeja w 1 r. ślubu z int. rodziców

18.00- Dziękczynna w 18 r. urodzin Michała z prośba o Boże bł.

WTOREK 22.09

7.00- śp. Władysław Bolek  z int. Janusza i Moniki Puścizna z dziećmi

7.00- śp. Jan Dyczko z int. wnuka Sylwestra  z żoną i dziećmi

18.00- śp. Anna Szynal   z int. kuzynostwa Barbary Stępień  i Andrzeja Bednarza  z rodzinami

18.00- śp. Alfreda w 2 r. śm., i Józef Barzyk

18.00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Babci z int. Wnuczek

ŚRODA 23.09

7.00- śp. Helena Bociek  z  int.  rodziny Stawiarskich

18.00- śp. Bogumiła Karp  z int.  sąsiadów z Podkościela

18.00- śp. Ks. Zdzisław Przybycień w 29 r. śm., i śp. Ks. prałat  Józef Przybycień

18.00- śp. Janina w 12 r. śm., Edward i Bogusław Glista

CZWARTEK 24.09 

7.00- śp. Kunegunda Król  z int. sąsiadów Gucwów i Tempińskich

7.00- śp. Jan Dyczko  z int. wnuków Amandy i Konrada

18.00- śp. Waldemar Przybycień z int. siostry Teresy  z mężem

18.00- śp. Franciszek Woś z int. brata Henryka z rodziną

18.00- śp. Helena Bugno w 10 r. ś,., i jej zm. rodzice

PIĄTEK 25.09

7.00- śp. Maria Osikowicz z int. sąsiadów

7.00- O Boże bł. dla Moniki i jej córki Oliwi z podziękowaniem za otrzymane łaski

18.00- śp. Anna Szynal  z int. kuzynostwa Szarowiczów

18.00- śp. Jan Dyczko z int. swatów  Mikołajczyk z rodziną

18.00-  O Boże bł. dla i opiekę M. B. dla Kacpra  w 1 r. urodzin z int. rodziców

SOBOTA 26.09

7.00- śp. Mariusz Pasternak  z int. sąsiadów Puścizna, Bania, Gruszczyńscy

18.00- Do Pana Jezusa Ukrzyż.,  dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. Dla Marii i Jana w 50 r. ślubu

18.00- śp. Kazimierz Mazur

NIEDZIELA 27.09

6.30- śp. Jan Dyczko  z int. córki Wiesławy  z rodziną

8.00- śp. Rafał Ligęza  w dniu imienin i Stanisław

9.30- śp. Michał Walczyk

9.30- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Anny i Mikołaja w 6 r. ślubu z int. rodziców

9.30- Dziękczynna z prośbą o Boże bł.w rodzinie Moniki

11.00- W 70 urodziny Aleksandra o Boże bł.

12.30- W 35 r. ślubu Elżbiety i Tadeusza Szurek z prośbą o Boże bł.

18.00- rez.