INTENCJE MSZALNE OD 30.08 DO 6.09.2020

NIEDZIELA 30.08

6.30- O zdrowie i Boże bł. Weroniki i Jana Sroki wraz  z dziećmi i wnukami

8.00- śp. Piotr Gliński i Wojciech Glista

9.30- śp. Stanisław Przybyło w 11 r. śm.,  i Teresa Gucwa w 10 r. śm.

11.00- śp. Roman Belczyk  z okazji urodzin i jego zm. rodzice

12.30-  Za zm. z rodzin: Rolków, Kapanowskich i Steców

18.00- śp. Arkadiusz Winiarski  z int. matki chrzestnej

PONIEDZIAŁEK 31.08

7.00- śp. Adela Gąsiorek z int. rodziny Skowronów

18.00- śp. Edward Belczyk  z int. wnuczki Małgorzaty

18.00- śp. Michał Przybycień  w 3 r. śm.,  i jego zm. rodzice oraz siostra

18.00- śp. Maria i Władysław Bajorek oraz ich dzieci  Anna i Józef

WTOREK 1.09

7.00- śp. Zuzanna Dudek  z int. sąsiadów Basistów, Przybyłowiczów , Praszatek

18.00- śp. Wiesław Jasicki  z int. rodziny Grodzińskich

18.00- Za zm. członkinie Róży Matki Bożej Licheńskiej

18.00- Msza św. na rozpoczęcie roku szkolengo

ŚRODA  2.09

7.00- śp. Kunegunda Król  z int. rodziny Habaj

7.00- O zdrowie i Boże bł. dla rodziny Kulpa

18.00- śp. Janina Belczyk  z int. siostrzenic Joli i Beaty  z rodzinami

18.00- Dziękczynna z okazji  25 – rocznicy   ślubu Marzeny i Marcina

CZWARTEK 3.09

7.00- śp. Zuzanna dudek  z int. rodzin Moskalów i Szczerbów

7.00- Do Pana Jezusa Ukrzyż.  z prośbą o łaski dla Piotra

18.00- śp. Wiesław Jasicki  z int. kuzyna Grzegorza  z rodziną

18.00- śp. Arkadiusz Winiarski  z int. rodziny Momotów

PIĄTEK 4.09

7.00- śp. Czesław Ducal  z int. chrześniaka Piotra z rodziną

7.00- Zmarli z rodziny  Kulpów i Luksów

18.00- śp. Wiesław Jasicki  z int. cioci Józefy  Sarny z rodziną

18.00- śp. Franciszek w 30 r. śm., i Antonina Gryboś

SOBOTA 5.09

7.00- śp. Edward Belczyk  z int. wnuczki Anny  z mężem i prawnukami

7.00- W int. dzieci Jana, Jakuba, Magda, Anna, Barbara, Wojciech, Piotr, Filip, Piotr i Janina

18.00- Dziękczynna za 66 lat życia Marii

18.00- śp. Antoni, Karolina i Edward Pabisz

NIEDZIELA 6.09

6.30- W int. Edyty i Janusza Kapłon w 24 r. ślubu

8.00- śp. Helena Lewińska , Maria Hajduk

9.30- śp. Katarzyna Bara w 18 r. śm., i jej zm. rodzice i rodzeństwo

9.30- śp. Franciszek w 64 r. śm., i Marianna Belczyk oraz ich zm. dzieci

11.00- śp. Artur Wolak

11.00- śp. Zdzisław Wal  z okazji urodzin

12.30- śp. Dorota Nowak z int. kolegów i koleżanek  z klasy VII S.P. w Kobylance oraz wychowawcy syna Mariusza

18.00- śp. Tomasz Górski