INTENCJE MSZALNE 9-16 08.2020R.

NIEDZIELA 9.08

6.30- o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla Marzenki i dziecka;

8.00- śp. Stanisław w 13 r. śm., i Rafał Ligęza

8.00 dziękczynna za zdrowie Natalii z prośbą o zdrowie dla Katarzyny;

9.30- dziękczynno-błagalna  w 10 rocz. ślubu Joanny i Przemysława

11.00- śp. Jan Pietrzycki w 13 r. śm., Anna Rabińska

12.30- śp. Janusz Woźniak w 2 r. śm.,

12.30- O Boże bł. dla Agnieszki i Piotra w 25 r. ślubu

18.00- śp. Ryszard Świtaj  z int. córki Anety z Michałem

PONIEDZIAŁEK 10.08

7.00- śp. Wojciech Dyląg z int. rodziny Szufnarów

18.00- śp. Stanisław Falisz   i jego zm. dziadkowie

18.00- śp. Zdzisław w 7 r. śm., Barbara Świndryk i ich zm. rodzice

WTOREK 11.08

7.00- śp. Anna Rabińska  z int. chrześnicy Teresy z rodziną

18.00- śp. Bronisław Szurek w 9 r. śm., i jego zm. rodzice

18.00- Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej w rodzinie

ŚRODA 12.08

7.00- śp. Katarzyna Hajduk  z int. chrzestnej mamy z rodziną

18.00- śp. Agata i Eugeniusz Janeczek oraz śp. Józef Resiuła w 10 rocz. śmierci

18.00- śp. Łukasz Rogulski, śp. Roman Smołkowicz

CZWARTEK 13.08

7.00-śp. Barbara Siewiera w 8 r. śm.

18.00- śp. Maria Bulińska, jej zm. ojciec, brat i teściowie i o łaska wiary w rodzinie;

18.00- śp. Wacław i Jan Bajorek;

PIĄTEK 14.08

7.00- śp. Katarzyna Hajduk  z int. kuzyna Tomasza z rodziną

18.00- Dziękczynna w 10 r. ślubu Katarzyny i Łukasza

18.00- rez.

SOBOTA 15.08

6.30- śp. Maria Fejklowicz z okazji imienin  z int. dzieci

8.00- śp. Dorota Nowak z int. rodziny Musiał i Tapek

9.30- W INTENCJI PARAFII I OJCZYZNY

9.30- śp. Maria Czermińska  z int. siostrzeńca Aleksandra  z rodziną

11.00- śp. Edward, Karolina , Antoni Pabisz i zm. z rodziny

12.30- śp. Maria Szurek  z int. chrześniaka Mirosława z rodziną

18.00- śp. Helena Tabaj   z int. synowej Ireny Tabaj i wnuka Roberta i Mariusza  z rodziną

NIEDZIELA 16.08

6.30- śp. Maria, Jadwiga, Ryszard, Władysław Depczyńscy

8.00- śp. Józefa Wrona w 10 r. śm.,   z int. wnuków

9.30- śp. Helena Świątkowska i jej zm. rodzice i rodzeństwo

9.30- (x. Wacław) śp. Tomasz Walczyk w 47 r. śm.

11.00- Dziękczynna w 11 r. ślubu Wiolety i Sławomira oraz w 4 r. ślubu Anny i Mirosława z prośbą o Boże bł. w rodzinach

12.30- śp. Maria Kossowska  z okazji imienin

18.00- śp. Karol Grądalski